James Gunn ve Peter Safran, DCEU çoklu evrenini vurdu: “Dört Batman olmayacak”

Sam Comrie ❘ Yayınlanan: 2022-11-15T16:26:03 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-15T16:26:12 Warner Bros. Discovery CEO’su David Zaslav’a göre DC Studios eş CEO’ları James Gunn ve Peter Safran’ın DCEU yol haritasının sonuna yaklaştığı söyleniyor. Bununla birlikte, MCU’ya benzer çok yönlü bir yaklaşım arayan hayranlar hayal kırıklığına uğrayabilir. James Gunn ve Peter Safran, Warner Brothers’ın yeni kurulan bir yan kuruluşu… Okumaya devam et James Gunn ve Peter Safran, DCEU çoklu evrenini vurdu: “Dört Batman olmayacak”

James Gunn ve Peter Safran, DCEU çoklu evrenini vurdu: “Dört Batman olmayacak”

Yayınlanan: 2022-11-15T16:26:03

Güncellenmiş: 2022-11-15T16:26:12

Warner Bros. Discovery CEO’su David Zaslav’a göre DC Studios eş CEO’ları James Gunn ve Peter Safran’ın DCEU yol haritasının sonuna yaklaştığı söyleniyor. Bununla birlikte, MCU’ya benzer çok yönlü bir yaklaşım arayan hayranlar hayal kırıklığına uğrayabilir.

James Gunn ve Peter Safran, Warner Brothers’ın yeni kurulan bir yan kuruluşu olan DC Studios’ta liderlik statüsüne atandı.

Eskiden DC Films olarak bilinen Warner Bros. Discovery CEO’su David Zaslav, DCEU filmlerinin önümüzdeki on yılı için planlarını tamamlamak üzere çiftle birlikte çalışıyor.

Gunn ve Safran, gelecek vizyonlarında iyi bir ilerleme kaydediyor, ancak Zaslav, daha fazla DCEU çoklu evren hikayesi arayan hayranların bir şok yaşayabileceğini açıkladı.

David Zaslav, James Gunn ve Peter Safran’ın DCEU planlarından “büyüme” sözü veriyor

Gunn ve Safran’ın 26 Ekim’deki terfi haberlerinin ardından Zaslav şunları söyledi: Hollywood Muhabiri “Bence önümüzdeki birkaç yıl içinde DC çevresinde çok fazla büyüme ve fırsat göreceksiniz.”

Gunn ve Safran, DCEU için yeni bir yol haritasının “sona yaklaşıyor” olacaklar, ancak Zaslav “dört Batman olmayacağını” açıkladı.

“Stratejimizin bir parçası [to] James ve Peter’ın yapacağı gibi DC’den defolup gidecekler. Hayranları heyecanlandırdıklarını düşünüyorum. Bir süre sonra sizi heyecanlandıracaklarını düşünüyorum,” diye ekledi Zaslav.

Batman rolünde Michael Keaton ve Ben AffleckWarner Bros.

The Flash’ta Batman’i Ben Affleck ve Michael Keaton oynayacak.

“Geçtiğimiz birkaç günü, sektördeki en iyi düşünürlerden, sektördeki en iyi yazarlardan oluşan bir grupla, tiyatroda nasıl görüneceğine dair sekiz ila on yıllık planın haritasını çıkarmaya başlayarak geçirdik. TV, animasyonda, bu karakterler için her yerde, ”dedi Gunn ayrı bir konuşmada THR 10 Kasım röportajı.

James Gunn, hem Twitter’da hem de Mastodon’da şifreli gönderiler göstererek DC Comics hayranlarıyla fikirleriyle dalga geçiyor.

Özellikle Gunn, Mister Terrific’in bir fotoğrafını paylaşarak hayranları JLA üyesinin beyaz perdeye gelebileceğine inandırdı.

Marvel hayranları, The Suicide Squad ile DC evrenine katılmadan önce Gunn’ı Galaksinin Koruyucuları filmleriyle tanıyacaklar.

Guardians of The Galaxy 3’ün 2023’te vizyona girmesi bekleniyor, bu nedenle DCEU harekete geçmeden önce son Guardians filmini buradan takip edin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow