James Gunn’ın Bir DC Mülküne Dokunması Yasaklandı, Ancak ‘Harry Potter’ ve Netflix Geçişleri Kucağına Düştü

E3 2017’de James Gunn. Christian Petersen/Getty Images James Gunn şekerci dükkânındaki -ya da daha uygun bir ifadeyle çizgi roman dükkânındaki- bir çocuk gibi olmalı, şimdi kendisine bütünün anahtarları verildi. DC çoklu evren ve istediği filmleri ve TV şovlarını hemen hemen yapabilir. Bu tam olarak doğru olmasa da, hayranlarını yanında tutmak istiyorsa, bazı insanlar hangi projelere […]

James Gunn’ın Bir DC Mülküne Dokunması Yasaklandı, Ancak ‘Harry Potter’ ve Netflix Geçişleri Kucağına Düştü

E3 2017’de James Gunn. Christian Petersen/Getty Images

James Gunn şekerci dükkânındaki -ya da daha uygun bir ifadeyle çizgi roman dükkânındaki- bir çocuk gibi olmalı, şimdi kendisine bütünün anahtarları verildi. DC çoklu evren ve istediği filmleri ve TV şovlarını hemen hemen yapabilir. Bu tam olarak doğru olmasa da, hayranlarını yanında tutmak istiyorsa, bazı insanlar hangi projelere dokunup dokunmaması gerektiği konusunda çok güçlü hislere sahipler. başka yerde, Yıldız Savaşları hayranlar, başka bir film yapımcısının neden seriden ayrıldığına dair yanıtlar alıyor.

DC hayranları, James Gunn’ı hayranların en sevdiği dizinin henüz taze olan cesedine dokunmaması konusunda uyarıyor…

james gunn
DC aracılığıyla

James Gunn, canı ne isterse onu yapmak için tüm DC evrenini parmaklarının ucunda tutuyor, ancak DC hayranları, hala yasını tuttukları sevilen bir TV dizisinin karakterlerini yeniden başlatmaya cesaret etmemesi konusunda onu uyarıyor. HBO Max’in ikisini de iptal ettiğini yeni öğrendik titanlar Ve Kıyamet Devriyesi, ancak günahkar bir Redditor, Gunn’ın DCU’da ikinci dizinin ilginç süper kahraman ekibinin yeni versiyonlarını tanıtması fikrini öne sürdüklerinde alevler içinde vuruldu. Robot-Man, Crazy Jane ve arkadaşlarının olduğu reddedilemez. Gunn’s caddesinin hemen yukarısında olurdu, belki de önce orijinal dizinin anısını biraz korumamız en iyisi olur.

… Ama buna yeşil ışık yakmak akıllıca olur Harry Potter-esque projesi ve devam eden bir Netflix geçişi elde edin

Sihir Kitapları
DC Comics aracılığıyla görüntü

O dokunmak istemese de Kıyamet Devriyesi Hayran kitlesini kızdırmadan, James Gunn bunun yerine dikkatini evreni için yine de bazı harika sonuçlar verecek daha az belirgin birkaç seçeneğe çevirmelidir. Her şeyden önce, olayın ardından Harry Potter franchise tuvalete gidiyor, Warner Bros. sonunda Neil Gaiman’ınkini uyarlamak akıllıca olacaktır. Sihir Kitapları – ki bu o kadar benzer ki JK Rowling onu canlı aksiyona dönüştürmekle suçlandı. Bu arada, tüm Konstantin 2 kafa karışıklığı, Gunn’ın Netflix’lerle bazı geçişleri serbest bırakması için mükemmel bir bahane olabilir. Kum Adam seri.

Matt Shakman neden ayrıldığını açıklıyor Uzay Yolu 4 için Yıldız Filosu yanaşma bölümünde Fantastik Dörtlü

yıldız yolu kelvin
Paramount aracılığıyla

için üzülmelisin Uzay Yolu 4Yıllar boyunca pek çok film yapımcısının kaptanlık koltuğundan gelip gittiğini gören . Bu lanetli işletmeden en son ayrılan WandaVisionMatt Shakman, Marvel ona filmin yönetmenliğini teklif ettikten sonra sonunda filmi terk etti. Fantastik Dörtlü Yeniden başlatın, hayranların bu süreçte Chris Pine’ın Kirk’ünü daha fazla görme hayallerine foton torpidoları ateşleyin. En azından şimdi nihayet kendini açıkladı. Dürüst olmak gerekirse, garantili bir MCU başarı öyküsü için Tribbles’tan daha fazla sorun yaşayan bir projeden gemiden atladığı için onu suçlamak zor.

Olarak emin Andor hayranlar favorilerinden fışkıracak Yıldız Savaşları serisi, etraftaki en son bilimkurgu haberlerinin bir başka grubu yarın yolunuzu aydınlatacak.

Teknory