James Gunn’ın ‘The Flash’ Prömiyerindeki Garip Beden Dili Anında Mikroskop Altına Yerleştirildi

Warner Bros. Discovery aracılığıyla fotoğraf James Gunn dün galaya katılırken kırmızı halıda resmedildi Flaşbirkaç koltuk vücut dili uzmanı, DC’nin yeni başkanının gerçekten orada olmak istememiş olabileceğini düşünmesine rağmen. Gunn, DCU başkanı arkadaşı Peter Safran, filmin yönetmeni Andy Muschietti ve tartışmalı yıldız Ezra Miller ile birlikte kameralara poz verdi. Grubun Twitter’da paylaşılan kırmızı halıdaki bir videosunda, […]

James Gunn’ın ‘The Flash’ Prömiyerindeki Garip Beden Dili Anında Mikroskop Altına Yerleştirildi

Warner Bros. Discovery aracılığıyla fotoğraf

James Gunn dün galaya katılırken kırmızı halıda resmedildi Flaşbirkaç koltuk vücut dili uzmanı, DC’nin yeni başkanının gerçekten orada olmak istememiş olabileceğini düşünmesine rağmen.

Gunn, DCU başkanı arkadaşı Peter Safran, filmin yönetmeni Andy Muschietti ve tartışmalı yıldız Ezra Miller ile birlikte kameralara poz verdi. Grubun Twitter’da paylaşılan kırmızı halıdaki bir videosunda, grup birbirine oldukça yakın görünüyor, ancak Gunn diğerlerinden biraz daha uzaklaşmış ve kolları iki yanında dimdik duruyordu. Bir noktada ellerini bir araya getiriyor ama sanki nereye koyacağını bilmiyormuş gibi hemen geri koyuyor.

Tüm gösteri biraz tuhaf, özellikle de diğer herkesin çok rahat ve rahat göründüğü düşünüldüğünde (bazıları Miller’ın da başka bir yerde olmak istiyormuş gibi göründüğüne işaret etse de). Videoyu yakından izleyenler, Gunn’ın davranışının ne kadar tuhaf göründüğüne hemen dikkat çekti ve bazıları bunu garip bir görüntü olarak damgaladı.

“Bu lanet olasıca garip LOL”

Diğerleri nasıl göründüğünü kaydetti Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 yönetmen orada olmak bile istemiyor.

“James Gunn orada olmak istemiyor lmao”

“James orada olmayı hiç istemiyor gibi görünüyor”

“Grup fotoğrafında olmak istemiyor, bundan aldığım hava bu”

Belki de perde arkasında Gunn’ın halı üzerinde gergin hissetmesine neden olan bir şey oldu. Ya da belki daha çok filmin kalitesiyle ilgilidir. Başlangıçta Henry Cavil gibi DC’dekilerden ve hatta onu yılın en sevdiği filmi olarak adlandıran Gunn’dan övgü almış olsa da, görünüm şimdi biraz daha olumsuz görünüyor. Tek bir videodan bunu söylemek zor; herkes tüm durumu fazla düşünüyor olabilir ve hepimiz normal bir grup fotoğrafını okumaya çok çabalarken aklımızı kaybediyoruz.

“Grup fotoğrafı çekmek ne kadar garip. Garip”

Belki de James, hayal kırıklığına uğratmaya devam eden DC filmlerini tanıtmaktan bıkmıştır ve yeni yazı tahtasıyla devam edebilmek için bu filmi aradan çıkarmak istemektedir. Bazı hayranlar bu kadar spekülasyon yaptı.

“Gunn, hadi şu işi bitirelim ve şimdiden bitirelim” gibi bir şey “

“Gunn bu lol ile çok bitmiş görünüyor”

Ne olursa olsun, bu film ortadan kalktığında, bir sonraki büyük DCU projesi Gunn’ın kendi projesi olacak. Süpermen: Miras. Önceki projelerine bakılırsa, DCU’nun geleceği konusunda temkinli bir şekilde iyimser olabiliriz ve bir sonraki prömiyerinde biraz daha hevesli olmasını umabiliriz.

Yazar hakkında

Jordan Collins

Jordan Collins

Jordan, WeGotThisCovered’da bir yazardır. Altı aydır sitede ve ondan önce de birkaç yıldır yazıyor. Jordan’ın Yaratıcı Yazarlık alanında bir Master’ı var ve bunu dinleyecek herkese anlatmaya bayılıyor. Bunun dışında sık sık filmlerde, kitaplarda ve oyunlarda kaybolarak zaman geçiriyor. Özellikle The Legend of Zelda’dan The Lord of the Rings’e kadar olan fantaziden hoşlanıyor. Yazmasının ana nedeni, Kevin adlı evcil balığını besleyebilmektir.

Teknory