Jamie Lee Curtis İlk Başlarda EEAAO’nun Hot Dog Evrenini Anlamadı

Jamie Lee Curtis anlamadığını açıkladı Her Şey Her Yerde Aynı Anda Başta. Daniel Kwan ve Daniel Scheinert tarafından yönetilen bilim kurgu komedisi Mart ayında prömiyerini yaptı ve yaşlanan Çinli bir göçmenin dünyayı güçlü bir tehditten kurtarmaya çalışırken paralel evrenlerde yaşayabileceği tüm hayatları keşfetmesini konu alıyor. çoklu evren Curtis, Wang ailesinin çamaşırhanesini araştıran sinirli bir IRS […]

Jamie Lee Curtis İlk Başlarda EEAAO’nun Hot Dog Evrenini Anlamadı

Jamie Lee Curtis anlamadığını açıkladı Her Şey Her Yerde Aynı Anda Başta. Daniel Kwan ve Daniel Scheinert tarafından yönetilen bilim kurgu komedisi Mart ayında prömiyerini yaptı ve yaşlanan Çinli bir göçmenin dünyayı güçlü bir tehditten kurtarmaya çalışırken paralel evrenlerde yaşayabileceği tüm hayatları keşfetmesini konu alıyor. çoklu evren Curtis, Wang ailesinin çamaşırhanesini araştıran sinirli bir IRS müfettişi olan Deirdre Beaubeirdra’yı canlandırıyor. Filmin en unutulmaz sahnelerinden birinde Deirdre ve Evelyn’i (Michelle Yeoh) sosisli sandviç parmaklarıyla tasvir eden sahnelerde, seyirciler ikisi arasında daha sevgi dolu bir ilişki gördüler.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Sırasında ÇeşitlilikCurtis, Colin Farrell ile yakın zamanda Actors on Actors konuşmasında, aslında anlamadığını paylaştı. Her Şey Her Yerde Aynı Andave özellikle Daniels’ın sosisli sandviç evrenine dikkat çekti. Ancak Curtis, Yeoh ile çalışırken güzel bir şey yaratmayı başardı. Curtis’in deneyimiyle ilgili yorumlarını aşağıda okuyun:

İlk tanıştığımızda, Michelle ve ben tanıştığımızda ve Daniels sosisli sandviç evreni hakkında konuştuğunda, anlamadım. filmi anlamadım Ve anlamaya çalışıyordum. Sonra sete girdik ve çok güzel olan şey, Michelle ve ben birbirimizle bu harika duygusal yeri bulduk.

İlgili: Her Şey Her Yerde Hepsi Birden Gerçek Anlamı Açıklanıyor


EEAAO, Curtis’in Diğer Filmlerinden Ne Kadar Farklı?

Önceki çalışmasına kıyasla, Her Şey Her Yerde Aynı Anda Billy Bob Thornton’ın 2001 yapımı filminde karakterini ortaya çıkarsa da, Curtis’i çok farklı bir rolde buluyor, baba ve onlar Deirdre’nin görünüşü için ilham kaynağı oldu. Oyuncu, vücudunu saklamayan biri olan Deirdre’nin gerçekçi bir temsilini yaratmak istediğini ve filmdeki amacını paylaşarak izleyicileri şaşırttı. Her Şey Her Yerde Aynı Anda kişinin görünüşüne takılıp kalmamayı içeriyordu. Çoklu evren konseptini keşfeden Curtis, aynı karakterin birden fazla versiyonunu canlandırmayı da başardı ve Evelyn ile olan ilişkisi sıklıkla vurgulanıyor.

Aksiyon filmlerine yabancı olmayan Curtis, kariyeri boyunca ekranda pek çok dövüş yaptı ve kısa süre önce Michael Myers ile devam eden savaşını cadılar bayramı franchise. İçinde Her Şey Her Yerde Aynı AndaMichelle Yeoh ile kafa kafaya gidiyor, ara sıra Deirdre’nin daha korkutucu bir kısmına ve öncekinden daha stilize sekanslara giriyor. cadılar bayramı filmler. Curtis, filmin aksiyonu ve farklı gerçeklere odaklanmasıyla Marvel’ın en son projelerinden bazılarıyla karşılaştırmalar yaptı. Her Şey Her Yerde Aynı Andapratik efektlerin kullanımına ek olarak mesajları ve güçlü görselleri. Projeye, oyuncu kadrosuna ve ekibine verdiği sesli destek, projenin yayınlanmasının büyük bir bölümünü kapsıyordu ve hayranlar, projenin yapımında neler olduğundan daha fazla bahsettiğini duymaktan büyük olasılıkla keyif alacaklar.

Daniels, yılın en çok konuşulan filmlerinden birini yarattı. Her Şey Her Yerde Aynı Andave ne kadar çok perde arkası hikayesi paylaşılırsa, tüm yaratıcı süreç o kadar ilginç görünür. film, kritik ve ticari bir başarıydı, ödül sezonundan önce birkaç ödül kazandı ve A24’ün dünya çapında 100 milyon doları aşan ilk uzun metrajlı filmi oldu. Her Şey Her Yerde Aynı Anda kesinlikle benzersiz ve unutulmaz bir deneyim ve hayranlar desteklerini göstermeye devam ettikçe, birçok kişi Daniels’ın potansiyel bir devam filminde çoklu evreni yeniden ziyaret edeceğini umuyor.

Sonraki: Her Yerdeki Her Şey Aynı Anda Bir Kredi Sonrası Sahnesi Var mı?

Kaynak: Çeşitlilik/Youtube

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow