Japon Netflix’i ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile dünyanın her yerinden Japon Netflix’in engellemesini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir para iade garantisi içerir. Japon Netflix kitaplığı, dünyanın en büyüğü(yeni bir sekmede açılır), anime hayranlarını […]

Japon Netflix’i ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile dünyanın her yerinden Japon Netflix’in engellemesini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir para iade garantisi içerir.


Japon Netflix kitaplığı, dünyanın en büyüğü(yeni bir sekmede açılır), anime hayranlarını eğlendirmek için çok çeşitli şovlarla. Bu yüksek kaliteli içerik bankasına erişmekle ilgileniyorsanız, akış dostu bir VPN’e kaydolmayı düşünmelisiniz. Biri olmadan, Netflix’in coğrafi engelleme teknolojisi tarafından engelleneceksiniz.

Neyse ki, bu can sıkıcı çevrimiçi kısıtlamaları aşmak için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Japon Netflix’i ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

Anime hayranları, akış dostu bir VPN kullanıyorsanız yalnızca birkaç basit adımda Japon Netflix’e erişebileceğinizi öğrenmekten memnun olacaklardır. Bu siber güvenlik hizmetleri, gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi başka bir ülkedeki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu işlem, Netflix’i başka bir ülkeden bağlandığınızı düşünmesi için kandırır, bu da normalde o konumda kilitli olan tüm içeriğe erişebileceğiniz anlamına gelir:

Netflix aboneleri, bu basit adımlarla dünyanın her yerinden Japon Netflix engellemesini kaldırabilir:

  1. Bir VPN’e kaydolun

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve Japonya’daki bir sunucuya bağlanın

  4. Japonca içerik kitaplığından film ve dizi izlemek için Netflix hesabınıza giriş yapın

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak çoğu cömert para iade garantisi sunar. Bu para iade garantilerini Japon Netflix’in engellemesini kaldırmak ve ücretsiz olarak izlemek için kullanabilirsiniz. Bu uzun vadeli bir çözüm değildir, ancak size en sevdiğiniz dizileri veya filmleri Japon Netflix’te izleme ve ardından yatırımınızı geri alma şansı verir.

En iyi Netflix VPN’i nedir?

ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) çeşitli nedenlerle akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi seçimdir:

  • Japonya dahil 94 ülkede sunucular

  • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük cihazlarda bulunan kullanımı kolay uygulama

  • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

  • Kısma olmadan yüksek akış hızları

  • En fazla beş eşzamanlı bağlantı

  • 30-gün para iade garantisi

Tüm cephelerde sunulan birinci sınıf bir hizmettir.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Nakit paranızı tamamen taahhüt etmeden Japon Netflix’te en sevdiğiniz programları izlemek için para iade garantisini kullanabilirsiniz. Bu sinsi, ancak Japon Netflix’in engelini kaldırabileceğiniz ve ücretsiz olarak izleyebileceğiniz anlamına geliyor.

ExpressVPN ile Japonca Netflix’i ücretsiz izleyin.

Teknory