Jason Statham’ın The Beekeeper’ı Ortalama Kızlar Rekabetine Rağmen Dünya Gişelerinde 1 Numaraya Çıktı

Özet Arıcı, açılış haftasonunda Mean Girls’ü yenerek dünya çapında 1 numara oldu. Beekeeper dünya çapında 37,1 milyon dolar kazanırken, Mean Girls yalnızca 34,5 milyon dolar kazandı. Arıcı, Jason Statham’ı, arkadaşının kimlik avı dolandırıcılığı sonucu ölümünün intikamını almak isteyen bir adamı canlandırıyor. Mean Girls, 2004 yapımı gençlik komedi filminin müzikal yeniden yapımıdır. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE […]

Jason Statham’ın The Beekeeper’ı Ortalama Kızlar Rekabetine Rağmen Dünya Gişelerinde 1 Numaraya Çıktı

Özet

 • Arıcı, açılış haftasonunda Mean Girls’ü yenerek dünya çapında 1 numara oldu.
 • Beekeeper dünya çapında 37,1 milyon dolar kazanırken, Mean Girls yalnızca 34,5 milyon dolar kazandı.
 • Arıcı, Jason Statham’ı, arkadaşının kimlik avı dolandırıcılığı sonucu ölümünün intikamını almak isteyen bir adamı canlandırıyor. Mean Girls, 2004 yapımı gençlik komedi filminin müzikal yeniden yapımıdır.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Arıcı güçlü rekabete rağmen açılış haftasonunda dünya çapında 1 numaralı film oldu. Ortalama kızlar. Arıcı Jason Statham’ın, kimlik avı dolandırıcılığının kurbanı olan arkadaşının intiharı sonucu intikamını almak isteyen arıcı Adam Clay’i canlandırdığı bir aksiyon filmi. Ortalama kızlarÖte yandan, 2004 yılında 1 numara olan aynı adlı gençlik komedisinin müzikal yeniden yapımıdır. Arıcı filmlerin eş zamanlı açılış haftasonunda yurt içi gişede.

Başına Son teslim tarihithe Arıcı film, 20,4 milyon doları uluslararası pazarlardan olmak üzere dünya çapında 37,1 milyon dolarlık hasılatla açılış haftasonunda küresel gişede 1 numara oldu. Bu devrilmeye yetti Ortalama kızlar‘ yerli lider. İkinci şampiyonluk uluslararası alanda yalnızca 6,5 ​​milyon dolar kazanarak küresel toplamını 34,5 milyon dolara çıkardı.


Arıcının Küresel Açılış Hafta Sonu Başarısı Açıklandı

Jason Statham, Arıcıya Ellerini Kaldıran Adam Clay rolünde

R dereceli olmasının birkaç nedeni var Arıcı PG-13’e rağmen küresel gişede zirveye yerleşti Ortalama kızlar daha geniş bir yaş aralığındaki bilet alıcılarına açık olmak. Birinci neden matematikseldir. Arıcı 49 uluslararası pazarda oynanırken, Ortalama kızlar yalnızca 16’da oynandı, bu da ona bilet satışı için çok daha küçük bir bölge aralığı sağlıyor.

ArıcıÇin’in en iyi performans gösteren uluslararası bölgesi ise 4,4 milyon dolar gelir elde ettiği Çin oldu.

Bununla birlikte, bu pazar eşitsizliğinin muhtemelen bir nedeni vardır. Jason Statham, Fast Saga’daki birkaç bölüm de dahil olmak üzere birçok küresel hite liderlik etmiş veya başrollerde yer almış, test edilmiş bir uluslararası yıldızdır. Aslında 2018’in hitinin habercisi oldu TemaÇinli süperstar Li Bingbing’in rol aldığı bir Amerikan ve Çin ortak yapımıydı. Çin’deki popülaritesinin yanı sıra aksiyon türünün daha denenmiş ve doğrulanmış küresel popülaritesi, muhtemelen filmin daha geniş pazarlarda oynatılmasına yol açtı.

Farklı Arıcıthe Ortalama kızlar müzikal büyük bir uluslararası yıldızı merkeze almadı. Amerika’daki lise ortamı da bazı uluslararası pazarların ilgisi açısından sınırlayıcı bir faktör olmuş olabilir. Ek olarak, IP odaklı bir film olmasına rağmen, 2004’teki orijinal komedi, Statham’ın önceki filmlerinin çoğuna göre daha az güçlü bir uluslararası yayına sahipti ve bu da potansiyel olarak onu küresel olarak daha az tanınan bir film haline getiriyor.

Kaynak: Son Tarih

 • Arıcı 2024 <a href=film Posteri” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/10/the-beekeeper-2024-movie-poster.jpg”/>
  Arıcı

  Arıcı, yönetmen David Ayer’in 2024 yapımı aksiyon-gerilim filmidir. Jason Statham, “Arıcılar” olarak bilinen gizli bir örgütün eski bir üyesi olan ve yakın bir arkadaşının kimlik avı dolandırıcılığında haksızlığa uğramasının ardından sahaya geri dönen “Bay Clay” rolünü canlandırıyor. İşleri yoluna koymak için Bay Clay, dolandırıcıların ardındaki gerçeğin düşündüğünden daha kötü olabileceğini keşfederken şiddetli bir savaş başlatacaktır.

 • Kötü Kızlar 2024 Posteri
  Kötü Kızlar (2024)

  Mean Girls, Samantha Jayne ve Arturo Perez Jr.’ın yönettiği, 2004 yapımı klasik komedi filminin müzikal olarak yeniden tasavvur edilmiş hali. Cady Heron ve ailesi Afrika’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındığında; Devlet okulu sistemine ilk kez girdiğinde kültür şoku yaşar. Uyum sağlamaya çalışırken popüler ama yüzeysel ve zalim bir grup olan Plastikler’in arasına sıkışıp kalır.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow