Jenna Ortega, Miller’s Girl’deki Martin Freeman’ın yatak odası sahnesinden “rahattı”…

9 Şubat 2024 15:35 Miller’s Girl fragmanında Jenna Ortega’yı izleyin film%2Fnews%2Fjenna-ortega-martin-freeman-millers-girl-sex-scene%2F&text=Jenna+Ortega+was+%22comfortable%22+with+Martin+Freeman+bedroom+scene+in+Miller%27s+Girl+despite+age+gap+%40popbuzz” target=”_blank” onclick=”gusto.tracking.social(‘twitter’, ‘share’)”> Miller’s Girl filminin yönetmeni ayrıca Jenna Ortega’nın filmi çekerken kendisini “çok korkuttuğunu” söyledi. Miller’ın Kızı Tartışmalı Jenna Ortega ve Martin Freeman yatak odası sahnesiyle interneti salladı. Şimdi filmin yakınlık koordinatörü Kristina Arjona sahneyi, nasıl çekildiğini ve Jenna Ortega’nın bu konuda ne […]

Jenna Ortega, Miller’s Girl’deki Martin Freeman’ın yatak odası sahnesinden “rahattı”…

9 Şubat 2024 15:35

Miller’s Girl fragmanında Jenna Ortega’yı izleyin

Miller’s Girl filminin yönetmeni ayrıca Jenna Ortega’nın filmi çekerken kendisini “çok korkuttuğunu” söyledi.

Miller’ın Kızı Tartışmalı Jenna Ortega ve Martin Freeman yatak odası sahnesiyle interneti salladı. Şimdi filmin yakınlık koordinatörü Kristina Arjona sahneyi, nasıl çekildiğini ve Jenna Ortega’nın bu konuda ne hissettiğini anlattı.

En kısa zamanda Miller’ın Kızı Geçen ay (26 Ocak) ABD sinemalarında gösterime giren film, ne kadar rahatsız edici olduğu konusunda izleyicilerin ilgisini kaybetmeye başladı. film, 18 yaşındaki öğrenci Cairo Sweet’in (Ortega) hikayesini anlatıyor. Filmde Kahire, kendisinden çok daha yaşlı, evli, yaratıcı yazarlık öğretmeni Jonathan Miller (Freeman) ile tartışmalı bir ilişkiye başlıyor ve bu durum izleyicileri tedirgin ediyor.

Bir sahnede Jonathan’ın karakteri Kahire’yle yakınlaşmaya başlıyor. Daha sonra Jonathan’ın, Kahire’nin bir öğretmen ile bir öğrenci arasındaki cinsel ilişki hakkında yazdığı bir ödevi okurken gerçekten mastürbasyon yaptığı ortaya çıkar. O zamandan beri sahne viral hale geldi ve karakterler ile aktörler Jenna (21) ve Martin (52) arasındaki yaş farkı nedeniyle pek çok kişi rahatsız oldu.

Artık arkadaki ekip Miller’ın Kızı Jenna Ortega’nın tartışmalı sahneyi çekerken “rahat” olduğunu paylaştı.

DEVAMINI OKU: Jenna Ortega hayranları yeni filmdeki Martin Freeman’la yatak odası sahnesini görünce şok oldu

Miller's Girl'ün yakınlık koordinatörü Jenna Ortega'nın olduğu konusunda ısrar ediyor

Miller’s Girl’ün yakınlık koordinatörü Jenna Ortega’nın Martin Freeman’ın yatak odası sahnesinden “rahat” olduğu konusunda ısrar ediyor.

Resim: Lionsgate


Konuşmak Günlük posta Samimiyet koordinatörü Kristina Arjona sahneyle ilgili şunları söyledi: “Bu süreç boyunca birçok insan vardı. [Jenna] rahat ettiği şeyle tutarlı olduğundan emin olmak içindi ve o çok kararlıydı ve ne yapmak istediğinden çok emindi.”

Şöyle devam etti: “Benim işimin bir kısmı da onun kararlarına destek olmak. Oyuncularımın konfor seviyesi ne olursa olsun uyum sağlıyorum, özellikle de oyuncular arasında büyük yaş farkının olduğu böyle bir yapımda.”

Kristina sözlerini şöyle tamamladı: “Hem yeteneğimin son derece farkındayım hem de sürekli olarak kontrol ettiğimizden ve hiçbir noktada sınırların aşılmadığından emin oluyorum. Ve yine, özellikle de önemli ölçüde başarılı olan biriyle, emin oluyorum. daha genç – sürekli rıza gösteriyorlar.”

Miller's Girl'de Martin Freeman ve Jenna Ortega

Miller’s Girl’de Martin Freeman ve Jenna Ortega.

Resim:
Lionsgate aracılığıyla Alamy


Bu sırada, Miller’ın Kızı yönetmen Jade Halley Barltett, yakın zamanda yaptığı bir röportajda Jenna’yı övdü Ne İzlemeli?. Kendisi şöyle dedi: “Kesinlikle Kahire’de bir yere gitti ki… bunu açıklamak bile zor. Jenna, yani o bir bilgin. Onun kalp kırılmasını gerçek zamanlı olarak izliyorsunuz ve sonra onun kireçlenmesini izliyorsunuz. Bu çok incelikli bir şey. bence bu oldukça korkutucu.”

Jade ekledi: “Ve Jenna’nın Jonathan’a baktığı ya da onunla konuştuğu bazı anlar var ki neredeyse inanacağım gibi oluyor… O bir vampir gibi, 900 yaşında bir vampir. Bir şeyler var. Bunu yapması çok eski, gerçekten beni çok korkutuyor, kusura bakmayın.”

Victoria Monét ‘JAGUAR II’deki Her Şarkıyı Parçalıyor | Albümün Yapılışı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow