‘John Wick 5’in Erken Geliştirme Aşamasında Olduğu Onaylandığından Dualarımız Kabul Oldu

Lionsgate aracılığıyla görüntü Uyarı: Bu makale, sonu hakkında spoiler içerir. John Wick: Bölüm 4. Görünüşe göre bir tane daha alıyoruz John Wick Lionsgate’in 4. Çeyrek kazanç çağrısı sırasında onaylandığı şekliyle film ve hayranlar ayın üzerinde. Çoğu franchise, dördüncü girişlerine kadar vardıklarında hemen hemen öldü veya en azından kalite, filmlerin kendi eski ihtişamlarının sadece bir kısmı […]

‘John Wick 5’in Erken Geliştirme Aşamasında Olduğu Onaylandığından Dualarımız Kabul Oldu

Lionsgate aracılığıyla görüntü

Uyarı: Bu makale, sonu hakkında spoiler içerir. John Wick: Bölüm 4.

Görünüşe göre bir tane daha alıyoruz John Wick Lionsgate’in 4. Çeyrek kazanç çağrısı sırasında onaylandığı şekliyle film ve hayranlar ayın üzerinde.

Çoğu franchise, dördüncü girişlerine kadar vardıklarında hemen hemen öldü veya en azından kalite, filmlerin kendi eski ihtişamlarının sadece bir kısmı olduğu noktaya kadar önemli ölçüde düştü. Bir film dizisi beşinci girişe ulaşırsa, hayranlar tarafından nadiren kollarını açarak karşılanır. gibi filmler Transformers, Zor Ölveya Karayip Korsanları hepsi güçlü bir şekilde başlayan ancak büyük bir hayal kırıklığı yığınıyla sonuçlanan franchise örnekleridir (yine de Transformatörler geri dönüş yaptı).

Belki de sadece çünkü John Wick filmler her seferinde o kadar tutarlı bir şekilde harikadır ki, hayranlar beşinci bir film olasılığıyla biraz bile ilgilenmezler. Devam filmlerinin tümü ilkinin ivmesini korumayı başardığı için, şimdiye kadar dört kişiden bir favori seçmek zor. Aynı ekip ve oyuncular olduğu sürece endişelenmenize gerek yok, değil mi? Hayranlar, internette yeni film için duydukları heyecanı neşeyle ifade ediyorlar. haberleri kutlarken.

“Bir yandan, John Wick 5’i yapmaları berbat olurdu.

Öte yandan, bu film kesinlikle kahrolası bir kural ve ben ilk gün orada olurdum.”

“John Wick 5’ten yanayım ve John’un 4. Bölüm’de hiç ölmediğini düşünüyorum ve filmin gişede çıldırmaması ihtimaline karşı bu tamamen bir yanlış yönlendirmeydi. Son, iyi gitmediyse sonuncusu olduğunu söyleyecek kadar belirsizdi, ancak harika olursa yeterince açık bıraktı.

4. Bölüm Wick’in hikayesine kesin bir son verdi ve bazı hayranlar (azınlıkta) hikayesini bu şekilde bırakmanın en iyisi olduğunu düşünüyor. Ne de olsa dört sağlam aksiyon filmimiz oldu, neden beşincisiyle kaderi baştan çıkaralım?

“John Wick 5’e gerek yok. Bazen öndeyken bırakmayı öğrenmen gerekir.”

Beşinci bir film, ölü bir atı dövmek gibi hissettiriyor, çünkü filmler kıvılcımlarını kaybetti ama kahraman tam anlamıyla öldü. Hatırlamıyorsanız, dördüncü filmin sonunda öldü, peki olay örgüsü oradan nereye gidebilir? Ölü bir adama odaklanan bir devam filmi için, cesedinin çürümesine iki saatlik bir zaman aşımı yapmayı planlamadıkları sürece oldukça elverişsizdir.

Ama hadi ama. Bu John Wick Baba Yaga’dan bahsediyoruz, o hemen hemen İsa’nın silahı – onun mezardan dirilmesi onun için mükemmel bir karakter olurdu. Hayranlar, beşinci gezisi için nasıl komik bir şekilde geri döneceği konusunda şimdiden spekülasyon yapmaya başladı.

Beşinci filmin son filmin sonunu nasıl açıklayacağını ancak hayal edebiliyoruz, ancak bunu nasıl yaparlarsa yapsınlar, bu çılgın filmlerden bir tane daha aldığımız için mutluyuz. Franchise, dört filmden bir milyar dolar kazandı, yani beşinci film neredeyse kaçınılmaz; Lionsgate artık para trenini durduramaz. Yönetmen Chad Stahelski bile son filmin sonunun hiçbir anlam ifade etmediğini ima etti. Yani, sıkı tutun – daha fazlası gibi görünüyor John Wick yolda.

Yazar hakkında

Jordan Collins

Jordan Collins

Jordan, WeGotThisCovered’da bir yazardır. Altı aydır sitede ve ondan önce de birkaç yıldır yazıyor. Jordan’ın Yaratıcı Yazarlık alanında bir Master’ı var ve bunu dinleyecek herkese anlatmaya bayılıyor. Bunun dışında sık sık filmlerde, kitaplarda ve oyunlarda kaybolarak zaman geçiriyor. Özellikle The Legend of Zelda’dan The Lord of the Rings’e kadar olan fantaziden hoşlanıyor. Yazmasının ana nedeni, Kevin adlı evcil balığını besleyebilmektir.

Teknory