Jurassic World Star, Karakterinin Dominion Kaderi Hakkında Bilmediğini Açıkladı

Özet Lowery Cruthers’ı oynayan Jake Johnson Jura DünyasıYakın zamanda filmdeki karakterinin CIA ajanı olduğunu öğrendi. Hakimiyet. Diğer karakterlerin kaderiyle ilgili şaşkınlığını ve merakını paylaştı. Geleceği Jurassic Park ticari başarısına rağmen beyazperdede franchise belirsizliği Hakimiyet. film eleştirmenleri etkilemedi, ancak sonuca göre gelecekteki içerik yine de geliştirilebilir. için bir devam gösterisi Jura Dünya Kampı Kretase J adıyla […]

Jurassic World Star, Karakterinin Dominion Kaderi Hakkında Bilmediğini Açıkladı

Özet

  • Lowery Cruthers’ı oynayan Jake Johnson Jura DünyasıYakın zamanda filmdeki karakterinin CIA ajanı olduğunu öğrendi. Hakimiyet. Diğer karakterlerin kaderiyle ilgili şaşkınlığını ve merakını paylaştı.
  • Geleceği Jurassic Park ticari başarısına rağmen beyazperdede franchise belirsizliği Hakimiyet. film eleştirmenleri etkilemedi, ancak sonuca göre gelecekteki içerik yine de geliştirilebilir.
  • için bir devam gösterisi Jura Dünya Kampı Kretase J adıyla 2024’te vizyona girecekUrassic Dünya: Kaos Teorisi. Bu, potansiyel olarak bir sonraki büyük ekran taksitini oluşturabilir ve karakterlerin animasyonlu gösteriden canlı aksiyona geçmesine izin verebilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Jura Dünyası Aktör Jake Johnson, karakterinin özellikleri hakkında hiçbir şey bilmediğini açıkladı Hakimiyet kader. Johnson, filmin ilk bölümünde kontrol odası operatörü Lowery Cruthers’ı canlandırdı. devam üçlemesi. Oyuncu ikinci ve üçüncü filmlerdeki rolünü yeniden canlandıramadı. Düşmüş Krallık Ve Hakimiyet. Ancak ikincisinde Johnson’s Lowery’ye gönderme yapan ve CIA’e katıldığını ima eden kısa bir Paskalya yumurtası yer alıyordu. Chris Pratt’tan Owen Grady ve Bryce Dallas Howard’dan Claire Dearing buluştuğunda görüntüsü bilgisayar ekranında gösteriliyor. Düşmüş Krallık karakter Aynı zamanda CIA için çalışan Franklin Webb (Justice Smith).

Yeni bir röportaj sırasında ComicBook.comJake Johnson bunu öğrendi Jura Dünyası karakterin kaderini ilk kez ortaya koyuyor ve Lowery’nin CIA ajanı olduğundan haberi olmadığını ortaya koyuyor. Haberi ilk kez duyduğu için samimi tepkisini paylaşıyor. Lowery’nin kaderine verdiği yanıta aşağıdan göz atabilirsiniz:

Ne? Bekle… Hangisi? Hakimiyet üçüncüsü müydü? … Lowery bir CIA ajanı mı? Lauren Lapkus’un karakteri ne olacak? Açıkçası, erkek arkadaşının olduğu sahnede benimle olan sahneyi mahveden Lauren. Çok komik. O da mı ajansta? [Vivian’s] erkek arkadaşın kesinlikle ölmeli… Sanırım bir dinozor tarafından yok edildi… Ama ben bir kızın seni geri çevirdiği ve ondan nefret ettiğin adamlardan değilim. İyi olmasına izin ver. Ama o aptalın parasını almasını istiyorum. Hadi onun kıçını cezalandıralım. Bırak gitsin, ne olursa olsun.


Jurassic Park Serisinde Sırada Ne Var?

Jurassic World'ün Lowery'si ve Vivian kontrol odasında.

Serbest bırakılmasının ardından Hakimiyetsoru geleceğin ne getireceği haline geldi Jurassic Park franchise. Animasyon serisi varken, Jura Dünya Kampı Kretase, 2022’de sona eren Netflix’te serinin beyazperdedeki geleceği belirsiz. Dayalı İhtisasN‘nin gişe performansına rağmen franchise, sinemalardaki ticari başarı açısından hala değerli. Ancak film, orijinalinden Sam Neill, Laura Dern ve Jeff Goldblum’un canlandırdığı eski karakterleri geri getirmesine rağmen eleştirmenler tarafından pek iyi karşılanmadı. Jurassic Park film. Rağmen Hakimiyet Üçlemenin devam eden hikayesini tamamlayan filmin sonuç bölümü gelecekteki içeriği sağlayabilir.

Jake Johnson geri dönmedi Jura Dünyası TV şovuyla program çakışması nedeniyle StumptownCoronavirüs salgınının ardından.

Jurassic World: Hakimiyet Dinozorların ve insanların bir arada yaşamayı öğrenmesiyle sona erdi ve yeni bir ortamda gelecekteki hikayelerin yaratılıp keşfedilmesine bolca yer kaldı. Jurassic Park film. Yıldızların Chris Pratt veya Bryce Dallas Howard’ın geri dönmesi pek olası olmasa da, serinin başarılı bir şekilde ilerlemesi için yeni bir oyuncu kadrosuna ihtiyaç duyulabilir. Orijinal yönetmen Steven Spielberg’in geri getirilmesi, seriye kalıcı bir miras bırakması için ihtiyaç duyduğu yönü de verebilir. Hakimiyet eleştirmenleri etkilemekte başarısız oldu.

Bir devam dizisi Jura Dünya Kampı Kretase başlıklı 2024’te piyasaya sürülmesi planlanıyor Jurassic World: Kaos Teorisi. Olayların ardından geçen gösteriyle Düşmüş KrallıkBazı karakterlerin canlı aksiyona geçmesi de dahil olmak üzere, bir sonraki büyük ekran taksitini kurmak için dünyayı çok iyi bir şekilde detaylandırabilir. olup olmadığı henüz bilinmemekle birlikte Jura Dünyası beyazperdeye geri dönecek, serinin neye dönüşebileceğine dair olasılıklar sonsuz, bu da mevcut yayın başarısıyla kanıtlandı.

Kaynak: ComicBook.com

Jurassic World Dominion Tiyatro Afişi
Jurassic Dünya Hakimiyeti

Müdür
Colin Trevorrow
Döküm
Bryce Dallas Howard, BD Wong, Daniella Pineda, DeWanda Wise, Isabella Sermon, Jeff Goldblum, Justice Smith, Campbell Scott, ​Chris Pratt2, Dichen Lachman, Omar Sy, Laura Dern, Sam Neill, Scott Haze, Mamoudou Athie

Değerlendirme
PG-13

Çalışma süresi
147 dakika

Yazarlar
Emily Carmichael, Colin Trevorrow, Derek Connolly

Bayilik
Jurassic Park

Hikaye Yazan
Colin Trevorrow, Derek Connolly

Karakterler
Michael Crichton

Öncesi niteliğinde
Jurassic World: Yıkılmış Krallık, Jurassic World

Görüntü yönetmeni
John Schwartzman

Üretici
Frank Marshall, Patrick Crowley

Üretim şirketi
Amblin Eğlence

Teknory