Kaçırmak İstemeyeceğiniz 5 Değersiz Nintendo Switch Oyunu

“Trine”, sonuncusu “Trine 4: The Nightmare Prince” olan dört oyunluk bir seridir. Dördü de Switch’te mevcuttur ve yıl boyunca gerçekleşen satışlarla genellikle oldukça ucuzdurlar. “Trine” 2.5D bir oyundur, yani karakterler ve ortamlar 3D gibi görünür, ancak oynanış esasen eski usul yandan kaydırmaya dayalıdır. Üçüncü oyun 3D oynanışa geçiyor, ancak dördüncü başlık onu 2.5D’ye geri getiriyor. […]

Kaçırmak İstemeyeceğiniz 5 Değersiz Nintendo Switch Oyunu

“Trine”, sonuncusu “Trine 4: The Nightmare Prince” olan dört oyunluk bir seridir. Dördü de Switch’te mevcuttur ve yıl boyunca gerçekleşen satışlarla genellikle oldukça ucuzdurlar. “Trine” 2.5D bir oyundur, yani karakterler ve ortamlar 3D gibi görünür, ancak oynanış esasen eski usul yandan kaydırmaya dayalıdır. Üçüncü oyun 3D oynanışa geçiyor, ancak dördüncü başlık onu 2.5D’ye geri getiriyor.

Fantastikten hoşlanıyorsanız, “Trine”den de keyif alacağınız neredeyse kesindir. Hikaye üç farklı karakterle başlar – Sihirbaz Amadeus, Şövalye Pontius ve Hırsız Zoya (aslında avcı tipi bir karakter), Trine olarak bilinen mistik bir eser tarafından bir araya getirilirler ve bu sayede hepsinin kendi karakterleri vardır. kullanabilecekleri beceriler ve büyüler.

Daha hızlı seviyelerden bazılarını geçmek için beceri gerekli olsa da, “Trine”deki zorlukların çoğu bulmacaları içerir ve bunları çözmenin yolu, her karakterin benzersiz yeteneklerini kullanmaktır. Örneğin, Amadeus ilginç bir oyun deneyimi için kutular ve platformlar oluşturabilir.

“Trine”yi kendi başınıza oynayabilir ve gerektiğinde karakterler arasında geçiş yapabilirsiniz — oyunu tek bir kahramanla tamamlamak imkansız değilse bile zordur. oyun güzel sanatlara, müziğe ve onu tamamlayana kadar tıkınmanıza neden olacak harika bir macera duygusuna sahip.

Teknory