Kang Çok Önemli Bir Şekilde Thanos’tan Daha İyi Bir Kötü Adam

Süper kahraman filmleriyle ilgili gerçekten sinir bozucu bir şey var, bu da kötü adamların genellikle en iyi ihtimalle yalnızca bir veya iki filmin sonunu görmek için yaşamalarıdır. MCU söz konusu olduğunda daha da kötü çünkü seri, kötü adamlarını oynamak için her zaman mutlak rüya aktörleri seçiyor. Michael B. Jordan’ın Killmonger’ı, Cate Blanchett’in Hela’sı, Jake Gyllenhaal’ın […]

Kang Çok Önemli Bir Şekilde Thanos’tan Daha İyi Bir Kötü Adam

Süper kahraman filmleriyle ilgili gerçekten sinir bozucu bir şey var, bu da kötü adamların genellikle en iyi ihtimalle yalnızca bir veya iki filmin sonunu görmek için yaşamalarıdır. MCU söz konusu olduğunda daha da kötü çünkü seri, kötü adamlarını oynamak için her zaman mutlak rüya aktörleri seçiyor. Michael B. Jordan’ın Killmonger’ı, Cate Blanchett’in Hela’sı, Jake Gyllenhaal’ın Mysterio’su, Tony Leung’un Wenwu’su ve hatta Christian Bale’in Gorr the God Butcher’ı (biraz önce başına gelen) ile biraz daha zaman geçirmiş olmayı umarken eminiz ki yalnız değiliz. Thor: Love & Thunder hakkındaki en iyi şey olmak). Dürüst olmak gerekirse, tüm bu isimleri tekrar okuyun, çünkü bu ciddi bir üst düzey yetenek.

Neyse ki, MCU’nun Beşinci Aşamasının büyük kötüsünü oynayacak olan Jonathan Majors söz konusu olduğunda endişelenmemize gerek kalmayacak gibi görünüyor. Onu sadece Loki’de Kalan Kişi olarak görmedik, aynı zamanda çoklu evren varyantıyla da tanışacağız. Fatih Kang, içinde Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumaniave Loki’nin ikinci sezonunda da yer alma şansı büyük. Sonunda onunla Yenilmezler arasındaki büyük yüzleşmeye gelmeden önce. Kang Hanedanı ve Gizli Savaşlar.

Bu, hem Infinity War hem de Endgame’de önemli bir karakter olmasının yanı sıra, MCU filmlerinde yalnızca kullanılıp atılan diyalog satırlarında veya fazla bir şey yapmayan dakikalarca süren sahnelerde ortaya çıkan Thanos’u şimdiye kadar gördüğümüzden çok daha fazla. karakterini ortaya çıkar.

Kang’ın hikayesinin Thanos’unkinden bahsetmiyorum bile ekran süresinden çok daha fazla derinliğe sahip olmasını bekliyoruz, bu da izleyicilerin karakteriyle yıllarca süren filmlerde ve şovlarda daha derin bir düzeyde bağlantı kurmasını sağlıyor, bu da hikaye anlatımında her zaman olumlu. Kang’ın nihai ölümünü acı-tatlı hale getirse bile, onun Thanos’tan çok daha karmaşık olacağını, sonuçta bunun için daha iyi bir kötü adam ve genel karakter olacağını tahmin ediyoruz.

Kang, Marvel’in Dördüncü Aşama ve yakında başlayacak olan Beşinci Aşama boyunca kötü adamlara bakışını nasıl değiştirdiğinin sadece bir örneği. Sonunda sadece favori düşmanlarımızdan daha fazlasını görmekle kalmadık. Sonsuzluk Efsanesi ile Loki ve Şahin ve Kış Askeriama Scarlet Witch’in şeytani dönüşü aynı şekilde izlemesi çok daha büyüleyiciydi. Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange çünkü Elizabeth Olsen’in inanılmaz Wanda performansını çok uzun süredir takip ediyorduk. Sonu Wakanda sonsuza kadar ayrıca Tenoch Huerta’nın Namor’u için izlemek için sabırsızlandığımız heyecan verici bir gelecek kurdu ve yıldırımlarKelimenin tam anlamıyla kötü adamlardan oluşan bir ekip olacak olan , aynı zamanda geliyor.

Başında Kang varken, Çoklu Evren Efsanesi kötü adamların çağı olacak şekilde şekilleniyor ve biz kesinlikle bunun için buradayız.

Teknory