Kanye West Artık Twitter-Rival Parler’ı Satın Almıyor

West’in son tartışmalarının Parler anlaşmasının dağılmasıyla bir ilgisi olup olmadığı belli değil. ile paylaşılan açıklamada CNBC, Parler’ın sahibi, “kararın her iki tarafın da çıkarına Kasım ayı ortasında verildiğini” belirtiyor. Parler, şirketin büyümek için yatırımcılar mı yoksa tam teşekküllü alıcılar mı aradığını netleştirmeden büyüme fırsatlarını arayacağını söylüyor. Teknoloji endüstrisindeki işten çıkarmaların mevcut durumu ve yaklaşan durgunluk […]

Kanye West Artık Twitter-Rival Parler’ı Satın Almıyor

West’in son tartışmalarının Parler anlaşmasının dağılmasıyla bir ilgisi olup olmadığı belli değil. ile paylaşılan açıklamada CNBC, Parler’ın sahibi, “kararın her iki tarafın da çıkarına Kasım ayı ortasında verildiğini” belirtiyor. Parler, şirketin büyümek için yatırımcılar mı yoksa tam teşekküllü alıcılar mı aradığını netleştirmeden büyüme fırsatlarını arayacağını söylüyor. Teknoloji endüstrisindeki işten çıkarmaların mevcut durumu ve yaklaşan durgunluk korkuları göz önüne alındığında, ikincisinin gerçekleşmesi pek olası görünmüyor.

Parlement Technologies’in Kanye West ile yaptığı satın alma anlaşmasından büyük umutları olduğu bildirildi. Anlaşma basın bülteni yayınlandıktan kısa bir süre sonra Parler, “VIP” kullanıcılarına bir e-posta göndererek, platformda değerli kişilikler oldukları için onlara altın bir rozet gibi avantajlar teklif etti. Politika e-posta kampanyasının yanlışlıkla yaklaşık bir düzine milletvekilinin ve bazı tanınmış muhafazakar şahsiyetlerin kişisel iletişim bilgilerini ifşa ettiğini bildirdi.

İçeriden bir kaynaktan alıntı yaparak, eksenler Adidas gibileriyle kazançlı anlaşmaların iptal edilmesinin ardından West’in istikrarsız mali durumunun, Parler planlarının parçalanmasında rol oynadığını bildirdi. Bu arada West, anti-Semitik sözler paylaştığı için hesabı birkaç hafta önce kısıtlandıktan sonra Twitter’a geri döndü. West’in şu anda Twitter’da 18 milyondan fazla büyük bir takipçi tabanı var ve bu da toplam kullanıcı sayısı Aralık 2021 itibarıyla Talk’ta.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow