Kate Hudson, MCU’ya Katılıp Katılmayacağını Açıkladı

ABD’li Ajan aktör Wyatt Russell’ın üvey kız kardeşi Kate Hudson, Marvel Sinematik Evreni’nde rol almakla ilgilenip ilgilenmediğini açıklıyor. Tanınmış oyuncular dizide yer almaya devam ederken, Marvel Sinematik Evreni, Kate Hudson, seriye katılmak isteyip istemediğini tartıştı. Uzun kariyeri boyunca, aktör, çeşitli farklı türlerle mücadele etmede usta olduğunu kanıtladı. gibi filmlerde rol almıştır. Neredeyse ünlü ve Bir […]

Kate Hudson, MCU’ya Katılıp Katılmayacağını Açıkladı

ABD’li Ajan aktör Wyatt Russell’ın üvey kız kardeşi Kate Hudson, Marvel Sinematik Evreni’nde rol almakla ilgilenip ilgilenmediğini açıklıyor.


Tanınmış oyuncular dizide yer almaya devam ederken, Marvel Sinematik Evreni, Kate Hudson, seriye katılmak isteyip istemediğini tartıştı. Uzun kariyeri boyunca, aktör, çeşitli farklı türlerle mücadele etmede usta olduğunu kanıtladı. gibi filmlerde rol almıştır. Neredeyse ünlü ve Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir?daha yakın zamanda Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma Gizemi ve fantastik gerilim Mona Lisa ve Kanlı Ay. Ancak Hudson henüz bir çizgi roman karakteri oynamadı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Yine de, kesinlikle MCU ile bazı aile bağlantıları var. Hudson, MCU’ya ilk çıkışını 2019’da yapan John Walker/ABD ajanı aktör Wyatt Russell’ın üvey kız kardeşidir. Şahin ve Kış Askeri. Ek olarak, Hudson’ın annesinin uzun süredir ortağı olan Kurt Russell, seride Ego olarak unutulmaz bir dönüş yaptı. BAFTA’daki bir tartışma sırasında (üzerinden film/global/kate-hudson-matthew-mcconaughey-how-to-lose-a-guy-1235463944/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik), Hudson, üvey erkek kardeşiyle yaptığı bir konuşmaya atıfta bulunarak MCU’ya da ilgi duyduğunu belirtti:

Ben hatırlıyorum [Wyatt Russell] beni arayıp ‘Bir Marvel yapmalısın’ diyor. Açık olurdum, kesinlikle. Neden olmasın? Doğru olsa çok severdim, çok da eğleneceğimi düşünüyorum.

İlgili: MCU’yu 2032’ye Kadar Tahmin Etmek: 42 Olası Filmin Tümü


Kate Hudson MCU’da Kimleri Oynayabilir?

Marvel Comics'te güçlerini kullanan ve yüzünü buruşturan Aytaşı

Wyatt Russell’ın MCU’da Görünüşüyle yıldırımlar oyuncular, Hudson filmin düşmanı olarak mükemmel bir yer bulabilirdi. Marvel Comics’in kötü adamı Aytaşı henüz MCU’da görünmedi, ancak evrene harika bir katkı olabilir. Aslen Dr. Karla Sofen adında bir insan olan Aytaşı, kendisine Kaptan Marvel’ı kolaylıkla alt etmesi için yeterli gücü veren bir uzaylı taşıyla kaynaşmış halde buldu. Geçmişte bir üye olan Moonstone’un Thunderbolts ile yakın bağları olduğu göz önüne alındığında, Hudson’ın MCU’da bu rolü üstlendiğini görmek ilginç olabilir.

Hudson bir kahramanı oynamak istiyorsa, her zaman Sue Storm seçeneği vardır. Fantastik Dörtlü’nün en güçlü üyesi olan Sue, ne yazık ki daha önce hafife alınmıştı. Fantastik Dörtlü filmler. Emily Blunt, Sue Storm oyuncu seçimi spekülasyonlarını kapatırken, rol tamamen açık olabilir. MCU zaten başka bir adayı seçmediyse, Hudson seçme odasında bir yer kazanabilmelidir.

Tabii ki, Hudson hem bir kahraman hem de bir kötü adam olarak yeteneğini geliştirmek isteyebilir, bu da onun eski bir karakteri oynamak için en uygun olabileceği anlamına gelir. X Men karakter, Emma Frost. Frost, kötü Hellfire Club’ın bir üyesi olmakla, mutant çocukların iyiliği için her şeyi yapan bir kahraman arasında gidip gelir. Emma, ​​​​ekip için ahlaki açıdan mükemmel bir gri lider olarak hizmet ederek MCU’nun X-Men’ini Fox’un evreninden ayıracaktı. Hudson’ın saçma sapan Caroline Ellis’i Maymuncuk fantezi ortamlarında kuru ve yine de ilginç bir kahramanı oynama yeteneğine tamamen sahip olduğunu gösterdi, bu da ona genellikle metanetli Emma Frost olarak mükemmel bir şekilde hizmet edecek. Hudson, Marvel Sinematik Evrenimükemmel rol için pek çok harika seçenek var.

Devamı: MCU’nun Orijinal Yayın Planı 4. Aşamayı Düzeltebilirdi

Kaynak: film/global/kate-hudson-matthew-mcconaughey-how-to-lose-a-guy-1235463944/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory