Keanu Reeves, Yeni John Wick: Chapter 4’te Nunchucks Kullanıyor

Ev film Haberleri Keanu Reeves, Yeni John Wick: Chapter 4’te Nunchucks Kullanıyor Yakında çıkacak olan John Wick: Chapter 4’ten yeni bir görüntü, serinin yıldızı Keanu Reeves’i ağır zırhlı bir düşmana karşı mınçıka kullanırken görüyor. Keanu Reeves, yaklaşan yeni bir görüntüde mınçıka kullanıyor John Wick: Bölüm 4. Aksiyon dolu seri, emekli kiralık katil John Wick’in daha […]

Keanu Reeves, Yeni John Wick: Chapter 4’te Nunchucks Kullanıyor

Yakında çıkacak olan John Wick: Chapter 4’ten yeni bir görüntü, serinin yıldızı Keanu Reeves’i ağır zırhlı bir düşmana karşı mınçıka kullanırken görüyor.


Keanu Reeves, yaklaşan yeni bir görüntüde mınçıka kullanıyor John Wick: Bölüm 4. Aksiyon dolu seri, emekli kiralık katil John Wick’in daha iyi bir yaşam umuduyla terk ettiği yeraltı dünyasına geri çekilmesiyle başladı ve ona haksızlık edenlerden intikam almak istedi. John sonunda kendini suçlu yeraltı dünyasını kontrol eden grup olan High Table’ın hedefi olarak bulur. John Wick: Bölüm 3 – Parabellum onun yerde kaldığını ama dışarıda olmadığını görmek. John Wick: Bölüm 4 hikayede devam edecek şekilde ayarlandı. Dördüncü taksit, Reeves’i Laurence Fishburne, Lance Reddick, Donnie Yen, Bill Skarsgård ve Ian McShane ile birlikte başrolde geri getiriyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Haftalık eğlence yeni bir görsel paylaştı John Wick: Bölüm 4 mınçıkalarla mücadelede Reeves’i gösteriyor. Görüntü, izleyicilere John’un seride henüz kullanmadığı bir silahı kullanırken bir yandan da benzersiz zırhlı bir düşmanla karşı karşıya geldiğini gösteriyor. İzleyiciler, dördüncü filmin neler getireceği konusunda hâlâ bilgi sahibi değilken, yeni fotoğraf, serinin hayranlar için taze ve heyecanlı kalmak için nasıl çalıştığına dair ipuçları veriyor. yeni göz atın John Wick: Bölüm 4 Aşağıdaki resim:

İlgili: Balerinli Keanu Reeves, 1 John Wick Hikayesini Mükemmel Bir Şekilde Çevirebilir

John-Wick-Bölüm-4-Keanu-Reeves-nunchucks


John Wick Nasıl Gelişmeye Devam Etti?

John Wick: Bölüm 3 - Parabellum'da John Wick rolünde Keanu Reeves

İlk üç boyunca John Wick Filmlerde, izleyiciler onu çok sayıda ölümcül silahla çeşitli düşmanları alt ederken gördüler. Reeves’in silah eğitimi kursunda geçirdiği zamanın viral hale gelmesiyle, ateşli silahlarla kendini kanıtlamaktan daha fazlasını yaptı. John ayrıca çeşitli göğüs göğüse dövüş ve bıçaklı silahlar konusunda da yeteneklidir. John Wick: Bölüm 2 hatta uzun bir dövüş sekansı boyunca kapalı bir depodaki bir arabayı künt bir kuvvet nesnesi olarak kullandığını gördü. Serinin birini kaç şekilde öldürebileceği konusunda sınırları zorlayan ikinci film, aynı zamanda John’un sadece bir kalem kullanarak uyarlanabilir olma yeteneğini daha da kanıtlamasına dikkat çekti.

John Wick: Bölüm 3 – Parabellum hatta John’un at sırtında dövüştüğü ve bir kütüphanede bir kitapla başka bir tetikçiyi öldürdüğü kendi benzersiz unsurlarını bile getirdi. Halle Berry’nin Sofia’sı, filmin göze çarpan sahnelerinden birini oluşturan iyi eğitimli iki köpeği kullandığı için serinin en belirgin silahlarına sahip olmuş olabilir. Şimdi birlikte John Wick: Bölüm 4 yolda, daha önce mınçıka kullanırken hiç görülmediği için, karakterin silahlar söz konusu olduğunda uyarlanabilirliğiyle izleyicilere daha fazla alay ediliyor. Onlarla ölümcül olması muhtemel olsa da, John’un daha az yetkin olduğu bir silahı kullanmak zorunda kalması durumunda aksiyon serisinin başka bir sürprizi olabilir.

John Wick: Bölüm 4 sıkı sıkıya gizli kalsalar da izleyiciler için pek çok sürpriz olacağından emin. Bununla birlikte, serinin hayranları, silahları görürken bile, gerçekte kullanılacakları çeşitli vahşi yöntemleri asla tam olarak tahmin edemeyeceklerini bilirler. John Wick: Bölüm 4 Mart ayında vizyona girmesi planlanıyor ve hevesli izleyiciler için çok daha fazla aksiyon vaat ediyor.

Sonraki: Parabellum: John Wick 3’ün Bitiş Kurulumu Bölüm 4 ve Yan Ürünler Nasıl

Kaynak: EW

Anahtar Yayın Tarihleri

  • john-wick-4-poster

Teknory