Kimse 2: Yayın tarihi tahmini, oyuncu kadrosu, olay örgüsü, daha fazlası

Sam Comrie ❘ Yayınlanan: 2022-12-02T17:15:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-02T17:15:20 İşte Bob Odenkirk’in merakla beklenen devam filmi Kimse 2 hakkında çıkış tarihi ve olay örgüsü ayrıntılarından oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve daha fazlasına kadar bildiklerimiz. Ilya Naishuller, 2015 yapımı Hardcore Henry ile aksiyon sahnesine fırladı, ancak türün hayranlarını gerçekten heyecanlandıran 2021’deki Hiç Kimse idi. John Wick dublör […]

Kimse 2: Yayın tarihi tahmini, oyuncu kadrosu, olay örgüsü, daha fazlası

Yayınlanan: 2022-12-02T17:15:00

Güncellenmiş: 2022-12-02T17:15:20

İşte Bob Odenkirk’in merakla beklenen devam filmi Kimse 2 hakkında çıkış tarihi ve olay örgüsü ayrıntılarından oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve daha fazlasına kadar bildiklerimiz.

Ilya Naishuller, 2015 yapımı Hardcore Henry ile aksiyon sahnesine fırladı, ancak türün hayranlarını gerçekten heyecanlandıran 2021’deki Hiç Kimse idi.

John Wick dublör ekibi 87/Eleven ve serinin yardımcı yönetmeni David Leitch ile birlikte çalışan Kimse, izleyicilerin daha önce hiç görmediği ölümcül bir Bob Odenkirk’i serbest bıraktı.

Hiçkimse 2 bizi bir kez daha suikast dünyasına bırakmayacak, bu yüzden devam oyunu hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

İçindekiler

Kimsede Bob OdenkirkEvrensel Resimler

Kimse 2 çıkış tarihi: Ne zaman çıkacak?

Kimse 2 için henüz onaylanmış resmi bir çıkış tarihi yok – ancak, 2024’ün başlarında büyük ihtimalle sinemalarda göreceğizilk filmden üç yıl sonra.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ile konuşmak çarpıştırıcıYapımcı Kelly McCormick, Kimse 2’nin 2023’te üretime girme planlarını açıkladı.

“Yani bizim teorimiz, sadece bir devam filmi yapmak için iyi bir devam filmi yapmanıza gerek olmadığı. Harika bir devam filmi yapmalıyız. Ve bu yüzden doğru anladığımızdan emin olmakla ilgili. Ve eğer yaparsak, gelecek yıl gidebileceğimize dair çok fazla umut olduğunu düşünüyorum.”

David Leitch’e göre, film geliştirmenin ilk aşamalarında ve Kimse 2 hala senaryo yazma sürecinden geçiyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Leitch açıkladı çarpıştırıcı “çok eğlendi, oyuncular çok eğlendi, stüdyo sonuçlara bayıldı ve bu oluyor.”

Leitch, “Bence hepimiz geri dönüp o evrende oynamak istiyoruz ve Bob’un o karaktere yeniden hayat verdiğini görmek istiyoruz” diye ekledi.

Leitch de söyledi Hollywood Muhabiri: “Sanırım o film olacak. Vasiyet Bob’dan, stüdyodan, yapımcılardan, Derek Kolstad’dan ve bizden. Bu yüzden, üzerinde sert çekirdekli geliştirme gibi geliştirme aşamasındayız ve üzerine bahse girerim.

Hiçkimse 2 oyuncu kadrosu: Kimler rol alacak?

Hiçkimse 2 oyuncu seçimi detayları henüz kesinleşmedi., ancak Better Call Saul’dan Bob Odenkirk’in Hutch Mansell rolünü yeniden canlandırmak için geri dönmesi bekleniyor. Hutch’ın babası ve erkek kardeşi David ve Harry Mansell’i oynayan Christopher Lloyd ve RZA’nın da Kimse 2 için geri gelmeleri olası.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

2021 uyuyan darbesinin kanlı sonucunun ardından Rus Çetesinin Hutch’ın peşine düşmesi muhtemel olduğundan, Aleksei Serebryakov’un geride bıraktığı kötü adam yerini birisinin dolduracağını göreceğimizden eminiz.

Herhangi bir döküm detayında bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Kimse 2 fragmanı: Fragman var mı ve nereden izleyebilirim?

yazarken römork yok Kimse 2 için, ancak üretimde yeni gelişmeler meydana geldikçe bizi tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Kimse 2 arsa: Ne hakkında olacak?

Hiçkimse 2 perde arkasındaki hızı artırmaya başladığından, hala resmi olay örgüsünün ayrıntılarını bekliyoruz. Ancak, David Leitch, Hiçkimse 2’nin devam edeceğini doğrulamadan önce, Bob Odenkirk açıkladı imparatorluk Şubat ayında bir hikaye çoktan şekillenmişti.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Odenkirk, “Universal çok iyimser ve misafirperverdi. Derek [Kolstad] ve hikaye konuştum. Henüz kesin bir şey değil ama üzerinde çalışıyoruz. Bence işaretler evete işaret ediyor.”

John Wick hayranları, Keanu Reeves liderliğindeki serinin ilk üç bölümünü senarist yazdığı için Derek Kolstad adını hatırlayacaklar.

Hiçkimse 2, John Wick ile geçiş yapacak mı?

Hem Hiçkimse hem de John Wick serisinin yapımcılığını, uzman dublör ekibi 87/Eleven kullanan David Leitch üstleniyor. Hutch ve Wick gizemli para birimi, etik ve liderlik tarafından körüklenen gölgeli suikast dünyalarında faaliyet gösterdiğinden, iki franchise arasındaki benzerlikler dikkat çekicidir.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Hutch’ın dünyası, Wick’in muhteşem kaotik yüksekliklerinden biraz daha sağlam olsa da, film yapımcılarını ve hayranları bir geçişin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği konusunda kafa yormaktan alıkoymadı.

Kimse yönetmen Ilya Naishuller söylemedi bağımsız tel Mart 2021’de: “İnsanların ‘Bu aynı evren mi?’ diye sormasını seviyorum.

“’Tamam, hiçbir şey söyleyemem’ gibiyim. Ama yapabileceğiniz şey, hangi stüdyonun hangi filmi yaptığına bakmak ve ardından bir geçiş yapmanın gerçekliğini düşünmek,” diye devam etti Naishuller.

Yönetmen, “her şey mümkün. Kesinlikle garip şeyler oldu.”

Kimse 2 hakkında bildiğimiz her şey bu. Aşağıdaki diğer TV ve film merkezlerimize göz atın:

M3GAN | Konstantin 2 | Çığlık 6 | Deadpool 3 | Fantastik Dörtlü | Yenilmezler: Kang Hanedanı | Yenilmezler: Gizli Savaşlar | Marvel Zombileri | Harikalar | Agatha: Kaos Meclisi | Zehir 3 | Daredevil: Yeniden Doğmak | Bıçak MCU’su | Kaptan Amerika 4 | Avatar 2 | Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde

Teknory