Knives Out 3: Rian Johnson’ın bir sonraki cinayet gizemi hakkında bildiğimiz her şey

Eleni Thomas ❘ Yayınlanan: 2022-11-25T05:50:45 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-25T05:50:55 Knives Out 3 onaylandı ve Rian Johnson’ın bir sonraki cinayet gizemi hakkında çok az şey açıklanmış olsa da, şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada. İlk olarak 2019’da piyasaya sürülen Knives Out, yönetmen ve yaratıcı Rian Johnson’ın şimdi devam filmi Glass Onion: A Knives Out Mystery’yi piyasaya sürmesiyle […]

Knives Out 3: Rian Johnson’ın bir sonraki cinayet gizemi hakkında bildiğimiz her şey

Yayınlanan: 2022-11-25T05:50:45

Güncellenmiş: 2022-11-25T05:50:55

Knives Out 3 onaylandı ve Rian Johnson’ın bir sonraki cinayet gizemi hakkında çok az şey açıklanmış olsa da, şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

İlk olarak 2019’da piyasaya sürülen Knives Out, yönetmen ve yaratıcı Rian Johnson’ın şimdi devam filmi Glass Onion: A Knives Out Mystery’yi piyasaya sürmesiyle sürpriz bir hit oldu. A listesindeki topluluk oyuncu kadrosunun harika performanslarıyla birleşen filmlerin whodunit anlatısı, her iki seferde de izleyicileri kazandı.

Ve tabii ki, Daniel Craig’in büyüleyici Benoit Blanc rolündeki performansı, her iki filmi muhteşem bir şekilde birbirine bağlıyor. Devam filminin vizyona girmesiyle birlikte, üçüncüsünün potansiyeli çoktan tartışıldı ve şimdiden tartışılıyor. Daha fazla uzatmadan, Knives Out 3 hakkında bildiğimiz her şey burada.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Knives Out 3: Yayın aralığı tahminleri

Glass Onion: A Knives Out Mystery kısa süre önce sinemalarda gösterime girdi ve Aralık ayında Netflix’te yayınlanacak. Bu göz önüne alındığında, üçüncü filmin en az birkaç yıl daha çıkmaması muhtemeldir. Ancak, görünüşe göre Rian Johnson üçüncü taksiti bir an önce yaptırmayı planlıyor.

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Son tarihJohnson, franchise ile olan Netflix anlaşmasından ve bunun kendisine, diğer projeler üzerinde çalışırken Knives Out evrenini her geçen gün daha fazla inşa etmeye devam etme özgürlüğü verdiğinden bahsetti.

“İlginç. yapılandırdık [Netflix deal] böylece daha sonra başka bir şey yapmak istersem yapabilirim,” diye söze başladı Johnson. “Ve sanırım herkes, etrafta tekmelediğim başka rastgele fikirlerim – alakasız projeler – olduğunu varsaydı. Ama dürüst olmak gerekirse, son birkaç aydır, şu anda benim için en heyecan verici yaratıcı şey o üçüncü film. Ve böylece, sanırım doğrudan içine atlayacağım. Sözleşmeden doğan bir yükümlülük yüzünden değil, ama gerçekten, şu anda burnumun baktığı parlak nesne bu. [It’s] hem bundan hem de ilkinden nasıl tamamen farklı olabileceğini bulma fikri.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Üçüncü filme başlama arzusu göz önüne alındığında, izleyicilerin Benoit Blanc’ı tekrar ekranda görmek için çok uzun süre beklemesi gerekmeyecek.

Knives Out 3 oyuncu kadrosu detayları: Film için kimler geri dönecek?

Bıçaklar 3Netflix

Daniel Craig, Benoit Blanc rolünde parlıyor.

İlk iki Knives Out filminin cazibesinin bir kısmı, her birinin sahip olduğu harika oyuncu kadrosu. İzleyiciler Daniel Craig’in Blanc olarak geri dönmesini beklese de, üçüncü filmde yeni bir gizemin ortasında kalmış yepyeni bir şüpheli kadrosu olacak.

Ancak, bir sonraki Knives Out’ta geri dönüp daha büyük bir role sahip olabilecek bir aktör Hugh Grant. Grant, Glass Onion’da kısa bir süre için Blanc’ın ortağı olarak görünür. Ve birlikte Johnson, Blanc’ın eşcinsel olduğunu doğruluyorKnives Out 3, Grant’in rolünü genişletilmiş bir rolde yeniden canlandırmak ve Blanc’ın cinselliğini daha derinlemesine keşfetmek için geri döndüğünü görebilir.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Knives Out 3 ile ilgili en son haberler ve söylentilerle güncellediğimiz için bu gönderiyi tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Teknory