Kompakt bir amiral gemisine elveda mı?

Robert Triggs / Android Yetkilisi TL;DR ASUS ROG Phone 8, ROG Phone 8 Pro ve Zenfone 11 Ultra çevrimiçi olarak onaylandı. Kanıtlar, Zenfone 11 Ultra’nın yeniden markalanmış bir ROG Phone 8 serisi cihaz olabileceğini gösteriyor. ASUS, ROG Phone 8 serisinin yolda olduğunu doğruladı ve daha önce yeni nesil ROG Phone serisinin Snapdragon 8 Gen 3 […]

Kompakt bir amiral gemisine elveda mı?

Robert Triggs / Android Yetkilisi

TL;DR

  • ASUS ROG Phone 8, ROG Phone 8 Pro ve Zenfone 11 Ultra çevrimiçi olarak onaylandı.
  • Kanıtlar, Zenfone 11 Ultra’nın yeniden markalanmış bir ROG Phone 8 serisi cihaz olabileceğini gösteriyor.

ASUS, ROG Phone 8 serisinin yolda olduğunu doğruladı ve daha önce yeni nesil ROG Phone serisinin Snapdragon 8 Gen 3 tarafından destekleneceğini belirtmişti. Artık ne bekleyeceğimiz konusunda daha iyi bir fikrimiz var gibi görünüyor. yeni bir Zenfone’la.

A Bluetooth SIG listesi Yeni ASUS akıllı telefonlar için çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve dosyada iki ROG Phone ahizesi listeleniyor. Bunlar ROG Phone 8 ve ROG Phone 8 Pro’dur. Ancak Zenfone 11 Ultra olarak adlandırılan cihazın da listelendiğini görüyoruz. Aşağıdaki ekran görüntüsüne göz atın.

Asus ROG Phone 8 serisi ve Zenfone 11 Ultra

Başvuru bize model numaraları, Bluetooth 5.4 desteği ve Qualcomm silikon önerisi dışında daha fazla bilgi vermiyor. İkincisi durumunda, Snapdragon 8 Gen 3’ün bu telefonlara güç vereceğini söylemek yanlış olmaz.

Yeni bir isimle ROG Phone 8 mi?

Yine de Zenfone 11 Ultra’nın ROG Phone 8 serisiyle birlikte listelenmesi, bu Zenfone’un yeniden markalanmış bir ROG Phone olabileceğini düşündürüyor. Ayrıca burada listelenen Zenfone 11 Ultra model numarasının (ASUS_AI2401_H) ROG Phone model numaralarıyla neredeyse aynı olduğunu ve Zenfone 11 Ultra’nın yeniden yapılandırılmış bir ROG telefonu olduğu fikrine daha fazla güven verdiğini belirtmekte fayda var.

2024’te kompakt bir amiral gemisi telefon almayı planlıyor musunuz?

2315 oy

Eğer ASUS gerçekten de Ultra modeliyle yeniden markalaşma stratejisi izliyorsa, normal, küçük boyutlu bir Zenfone 11 de görmeyi umuyoruz. Sonuçta artık çok fazla kompakt amiral gemisi telefon görmüyoruz, ROG Telefonlar ise hiçbir şekilde küçük değil.

Ancak bu telefonları görmek için çok fazla beklememize gerek kalmayacak. ASUS, ROG Phone 8’in yakında geleceğini doğruladı ancak belirli bir lansman tarihi belirtmedi. Yine de Zenfone 11 Ultra’nın bu ROG Phone serisi lansmanında yer almayacağını tahmin ediyoruz.

Kompakt bir amiral gemisine elveda mı?

Teknory