Konsollarda ‘Uncharted’ Bitince, Hayranlar Filmi Neredeyse Bir Yıl Sonra Düşünüyor

keşfedilmemiş Hayranlar geçtiğimiz günlerde Naughty Dog’un seriyi tamamladığını düşündüğü ve yeni oyun geliştirmeyi düşünmediği üzücü haberiyle karşılaştı. Haber, Naughty Dog şefi Neil Druckmann aracılığıyla geldi. Buzzfeed ile bir röportaj o: “Bizim için Uncharted delicesine başarılıydı – keşfedilmemiş 4 en çok satan oyunlarımızdan biriydi – ve bu hikayeye son fırça darbemizi uygulayıp işimizin bittiğini söyleyebiliyoruz. Devam […]

Konsollarda ‘Uncharted’ Bitince, Hayranlar Filmi Neredeyse Bir Yıl Sonra Düşünüyor

keşfedilmemiş Hayranlar geçtiğimiz günlerde Naughty Dog’un seriyi tamamladığını düşündüğü ve yeni oyun geliştirmeyi düşünmediği üzücü haberiyle karşılaştı. Haber, Naughty Dog şefi Neil Druckmann aracılığıyla geldi. Buzzfeed ile bir röportaj o:

“Bizim için Uncharted delicesine başarılıydı – keşfedilmemiş 4 en çok satan oyunlarımızdan biriydi – ve bu hikayeye son fırça darbemizi uygulayıp işimizin bittiğini söyleyebiliyoruz. Devam ediyoruz.”

Şimdi bir hayran hesabı, insanların bu konuda ne hissettiğini merak ediyor. keşfedilmemiş vizyona girmesinden bir yıl sonra film:

Bunu söylemek güvenli keşfedilmemiş olabilecek her şey değildi. film boyunca, Tom Holland ve Mark Wahlberg’in yanlış rol aldığı hissinden kurtulamadık, ancak bunun dışında bazı harika aksiyon sahneleriyle eğlenceli bir boğuşma oldu.

Hayranlar hemfikir görünüyor:

Hafif övgü ile lanetleme hakkında konuşun:

Ama gerçekten bir şey gibi hissettirdi mi? keşfedilmemiş film?

Diğerleri biraz daha az ücretsiz:

Bazıları için orijinal oyunları mahvetme riski bile vardır:

Yani sadece karışık bir çanta diyelim. Yine de bunu hatırlamakta fayda var keşfedilmemiş Hayranları memnun etmedi, izleyicisini bulmuş gibi görünüyor ve toplam 400 milyon dolarlık bir koşu için bütçesinin dört katını hasılat elde etti. Bu, bir devam filminin muhtemelen geliştirmenin bir aşamasında olduğu anlamına geliyor, ancak Tom Holland’ı Nathan Drake olarak geri almak, ilk etapta iş için doğru olduğuna dair açık şüpheleri göz önüne alındığında zor olabilir.

Teknory