Krallığın Gözyaşları OLED Anahtarı

Muhtemelen zaten sahip olduğunuz bir konsola 360$ harcamaktan hoşlanmıyorsanız, her zaman yeni Nintendo Switch Pro Controller’ı veya Switch’inizi saklamak için özel bir taşıma çantasını alabilirsiniz. Elbette her iki aksesuar da yeni “Tears of the Kingdom” oyununun sembollerini ve renklerini taşıyor. Denetleyicinin maliyeti 74,99 ABD dolarıdır ve kasası 24,99 ABD dolarıdır; ikisi de uzun zamandır beklenen […]

Krallığın Gözyaşları OLED Anahtarı

Muhtemelen zaten sahip olduğunuz bir konsola 360$ harcamaktan hoşlanmıyorsanız, her zaman yeni Nintendo Switch Pro Controller’ı veya Switch’inizi saklamak için özel bir taşıma çantasını alabilirsiniz. Elbette her iki aksesuar da yeni “Tears of the Kingdom” oyununun sembollerini ve renklerini taşıyor. Denetleyicinin maliyeti 74,99 ABD dolarıdır ve kasası 24,99 ABD dolarıdır; ikisi de uzun zamandır beklenen “The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom”ın resmi çıkış tarihi olan 12 Mayıs’ta vizyona girecek.

Nintendo’nun Nintendo Switch’in çığır açan oyunu “The Legend of Zelda: Breath of the Wild”ın başarısını takip etmesi uzun zaman aldı. Başlık, genel olarak franchise hayranları ve oyuncular arasında favori haline geldi. 2017 yılında piyasaya sürülmesine rağmen nadiren satışa çıkıyor ve iyi satmaya devam ediyor. oyun devinin sonunda bir devam oyunu yayınlamaya karar vermesi şaşırtıcı değil.

“Tears of the Kingdom”, oyuncuyu Hyrule krallığında başka bir açık dünya macerasına çıkarıyor. Serinin efsanevi kahramanı Link olarak oynamaya devam edeceksiniz. Sanat tarzı önceki bölümle neredeyse aynı, ancak gökyüzünü keşfedebilmek ve Fuse ve Recall gibi yeni yetenekler gibi birçok oyun değişikliği sizi bekliyor.

Teknory