‘Küçük Deniz Kızı’ Hayranları Yeni Şarkının Her Şeye Rağmen O Kadar Kötü Olmadığına Karar Verirken, Daha Büyük Bir Disney Plus İçeriği Tasfiyesi Başlıyor

Disney Plus ile görüntü Tam da haftanın sakin bir şekilde biteceğini düşünürken, disney ayağa kalkar ve (çok sessizce, dikkat edin) 2. Disney Artı tasfiye Haber bu öğleden sonra çıktı ve bu sefer hangi film ve TV şovlarının doğrama bloğunda olacağı konusunda şimdiden endişeleri artırıyor. Neyse ki, hepsi korkutucu haberler değil. Pekala, Disney’in 20th Century Studios’un […]

‘Küçük Deniz Kızı’ Hayranları Yeni Şarkının Her Şeye Rağmen O Kadar Kötü Olmadığına Karar Verirken, Daha Büyük Bir Disney Plus İçeriği Tasfiyesi Başlıyor

Disney Plus ile görüntü

Tam da haftanın sakin bir şekilde biteceğini düşünürken, disney ayağa kalkar ve (çok sessizce, dikkat edin) 2. Disney Artı tasfiye Haber bu öğleden sonra çıktı ve bu sefer hangi film ve TV şovlarının doğrama bloğunda olacağı konusunda şimdiden endişeleri artırıyor.

Neyse ki, hepsi korkutucu haberler değil. Pekala, Disney’in 20th Century Studios’un korku filmindeki önemli bir sahneyi değiştirmek için adım attığını saymazsanız Öcü çünkü, pekala – birazdan göreceksiniz. Bu arada, o çok bölücü şarkı Küçük Denizkızı (biliyorsunuz) kendi rönesansını yaşıyor. Bugün sulu şeyler, Disney dikizliyor. Hadi dalalım.

Sıkı tutunun, başka bir Disney Plus tasfiyesi yolda

Disney Plus ve Hulu dizileri yayından kaldırılıyor
Disney Plus/Hulu aracılığıyla görüntüler

Bu doğru – geçen ay Disney Plus ve Hulu’dan 50’den fazla film ve TV şovunu baltaladıktan sonra, House of Mouse bunun aslında yeterli olmadığına karar verdi. Buna göre Çeşitlilik, şirket “şu anda üretilen ek içeriğin büyük ölçüde üçüncü mali çeyreğin geri kalanında DTC’sinden ve diğer platformlarından kaldırılacağını tahmin ediyor.” Layman’ın terimleriyle bu, tüm Amerikalı arkadaşlarım için Bağımsızlık Günü geldiğinde en sevdiğiniz film ve TV şovlarının daha fazlasının Disney Plus ve Hulu’dan çıkarılacağı anlamına geliyor. Şirketin üçüncü mali çeyreği 2 Temmuz’da sona eriyor, bu nedenle aklınızda en sevdiğiniz bir film veya TV varsa, parmaklarınızı çapraz tutun, kesinti yapar.

Herkesin Awkwafina’nın rapinden nefret ettiği zamanı hatırlayın. Küçük Denizkızı? Görünüşe göre artık değil

küçük Denizkızı
Disney aracılığıyla görüntü

Buzla kaplı cehennemin neye benzediğini merak ediyorsanız, bu, yeni şarkının yaygın beğeni ve hatta beğenisidir. Küçük Denizkızı, “Scuttlebutt.” Lin-Manuel Miranda orijinali, filmin galasından önce çok eleştirildi, ancak herkes müzikal numarayı (canlı) aksiyonda görme şansı bulduğunda, Awkwafina’nın, ahem, farklı vokallerinin yer aldığı iki dakikalık rap şarkısına karar verildi. Sonuçta o kadar da kötü değil. Aslında, bunun hakkında çok fazla düşünmezseniz, düpedüz akılda kalıcı.

Disney, Prenses Leia’nın Stephen King’s filminde ışın kılıcı tutmasını engellemek için devreye giriyor Öcü

Öcü
20th Century Studios aracılığıyla ekran kaydı

Evet, bu başlığı doğru okudunuz. Gıcır ​​gıcır temiz görüntülerin ödüllü Disney, 20th Century Studios’u engellemek için devreye girdi. Öcü Disney Plus’tan Prenses Leia olarak tanıyacağınız sevimli çocuk oyuncu Vivien Lyra Blair’in de dahil olduğu bir sahneyi dahil etmekten Obi Wan Kenobi, kamerada taklit bir ışın kılıcı tutmaktan. Sadece bir gece lambası olması gerekiyordu, ancak Blair’in karakterinin bilindiği şeyi elinde tuttuğu görüntüsü. Yıldız Savaşları öcü tarafından terörize edilirken evren, Disney’in çizmeye istekli olduğu kumdaki çizgiydi.

Bugün sizin için sahip olduğumuz tek şey bu. En taze kepçeler için birkaç gün sonra burada tekrar görüşmek üzere. Oh, söylemeyi unuttum – Mutlu Gurur!

Yazar hakkında

Cody Raschella

Cody Raschella

Cody Raschella, 2021’den beri WGTC’de çalışan bir Personel Yazarı ve ara sıra Editördür. O gizli bir Swiftie (shh), gururlu bir ‘Drag Race’ hayranı (yas) ve umutsuz bir iyimser (MCU’ya hâlâ inancı var) . Yazma tutkusu onu gazetecilik, metin yazarlığı ve yaratıcı yazarlık gibi çeşitli mecralara taşıdı ve ikincisi Writer’s Digest tarafından kabul edildi. Lisans derecesini, o zamandan beri kesinlikle hiçbir şey yapmadığı California Eyalet Üniversitesi, Northridge’den aldı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow