Kullanmanız Gereken En İyi 5 Mercedes Me Connect Özelliği

Kimse yaz güneşinin altında yanan veya kışın ortasında donan bir arabaya binmekten hoşlanmaz. Çoğu durumda, klima kontrol sisteminin işini yapmasını ve arabanızı tercih ettiğiniz sıcaklığa soğutmasını veya ısıtmasını beklerken oldukça uzun bir süre ciddi bir rahatsızlık içinde oturmanız gerekir. Bir Mercedes-Benz’in sahibi ve Mercedes Me Connect uygulamasının kullanıcısı olarak artık beklemek zorunda değilsiniz, çünkü uygulama […]

Kullanmanız Gereken En İyi 5 Mercedes Me Connect Özelliği

Kimse yaz güneşinin altında yanan veya kışın ortasında donan bir arabaya binmekten hoşlanmaz. Çoğu durumda, klima kontrol sisteminin işini yapmasını ve arabanızı tercih ettiğiniz sıcaklığa soğutmasını veya ısıtmasını beklerken oldukça uzun bir süre ciddi bir rahatsızlık içinde oturmanız gerekir.

Bir Mercedes-Benz’in sahibi ve Mercedes Me Connect uygulamasının kullanıcısı olarak artık beklemek zorunda değilsiniz, çünkü uygulama arabanızı çalıştırmanıza ve en son kullandığınız ayarlarla klima kontrol sistemini çalıştırmanıza izin verir. Bu, arabanıza ulaştığınızda, mükemmel sıcaklık olacağı anlamına gelir. Bu özelliği, uygulamanın pencereleri açma ve kapatma özelliğiyle birlikte kullanarak işlemi daha da hızlandırabilirsiniz.

Isıtma ve soğutma avantajlarından bağımsız olarak bu özellik, evden çıkmak için acele ettiğiniz o yoğun günlerde de işinize yarayacak ve kazanılan her saniye yardımcı olacaktır. Uzaktan Motor Çalıştırma ile aracınızı çalışır durumda tutabilir ve sadece binip yola çıkmanızı bekleyebilir, böylece çocukları okula bırakabilir veya bir toplantıya zamanında yetişebilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow