Leak, Pixel Tablet’in Pro versiyonuyla ilgili yeni detayları ortaya koyuyor

TL;DR Bir sızıntı, Pixel Tablet ve söylenti Pixel Tablet Pro hakkında yeni ayrıntılar sağladı. Sızıntı, Google’ın Tensor çipli bir tablet ve Tensor G2 çipli bir tablet yaptığını ortaya çıkardı. Sızıntı, Pro modelinin aslında Google’ın bu yıl piyasaya sürdüğü tablet olduğunu gösteriyor. Google’ın piyasaya sürülmemiş birçok ürünü gibi, Pixel Tablet de sızıntı ve söylentilerden adil bir […]

Leak, Pixel Tablet’in Pro versiyonuyla ilgili yeni detayları ortaya koyuyor

TL;DR

  • Bir sızıntı, Pixel Tablet ve söylenti Pixel Tablet Pro hakkında yeni ayrıntılar sağladı.
  • Sızıntı, Google’ın Tensor çipli bir tablet ve Tensor G2 çipli bir tablet yaptığını ortaya çıkardı.
  • Sızıntı, Pro modelinin aslında Google’ın bu yıl piyasaya sürdüğü tablet olduğunu gösteriyor.

Google’ın piyasaya sürülmemiş birçok ürünü gibi, Pixel Tablet de sızıntı ve söylentilerden adil bir pay aldı. Bugün, Pixel Tablet ile söylentilere göre Pixel Tablet Pro arasındaki farkı açıklayabilecek bir tane daha aldık.

Bildiğiniz gibi Google’ın bu yıl piyasaya sürmeyi planladığı tablet, “T6” olarak da bilinen “Tangor” kod adına sahipti. Bu ve Pixel Tablet ile ilgili diğer sızıntılar hakkında kapsamlı bir şekilde yazdık. Bununla birlikte, Pixel Tablet Pro’da olduğu gibi bir “T6Pro”nun varlığı da Kuba Wojciechowski adlı tanınmış bir sızıntıcı tarafından kod satırlarında keşfedildi.

Başka bir şey, başka bir üst düzey tabletin varlığıdır. Bilinen tablet “T6” veya “tangor” iken “T6Pro” veya “tangorpro” olarak anılır. Erken geliştirme aşamalarında gibi görünüyor ve kod şu anda normal model üzerinde herhangi bir değişiklik göstermiyor. pic.twitter.com/2Fz7ob9LF7

Hal böyle olunca da Google’ın bir yerine iki tablet üzerinde çalışabileceğine inanılıyordu. Ancak aylar geçti, bu şüpheli Pro modeli hakkında çok az bilgi vardı veya hiç bilgi yoktu. Şimdi Wojciechowski’nin bu söylentilere konu olan ürünle ilgili yeni bilgilere sahip olduğu görülüyor.

Sızıntıya göre Google, ilk olarak orijinal Tensor çipini kullanarak bir tablet üzerinde çalışmaya başladı. Google’ın bunun yerine Tensor G2 kullanan bir tablet üzerinde çalışmaya başlamasıyla bu projenin iptal edildiği bildirildi.

Güya ilk cihaz Pixel Tablet, 2023’te piyasaya çıkacak olan ikinci cihaz ise aslında Pro model olabilir. Sızıntı ayrıca, iki cihaz arasındaki tek farkın, onlara güç sağlayan çip gibi göründüğüne de dikkat çekti.

Ayrıca Wojciechowski, cihazın bazı fotoğraflarını da paylaştı.

Bu ifşa hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.


Leak, Pixel Tablet’in Pro versiyonuyla ilgili yeni detayları ortaya koyuyor

Teknory