Liam Neeson’un Başrolünde Olduğu Gözden Kaçan 4 Yaşındaki Aksiyon Gerilim Filmi Netflix’in Hiti Oldu

Özet Liam Neeson’un başrolde olduğu 2019 yapımı aksiyon gerilim filmi Cold Pursuit, sinemalarda gözden kaçırıldıktan sonra Netflix’te popülerlik kazandı. film, tartışmalı bir açılış haftasonuna rağmen gişede bütçesini telafi etmeyi başardı ve eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Filmin Netflix’teki başarısı, 13,2 milyon saat izlenme ve 6,7 milyon izlenmeyle yeni Netflix orijinali Reptile’ı geride bıraktı. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU […]

Liam Neeson’un Başrolünde Olduğu Gözden Kaçan 4 Yaşındaki Aksiyon Gerilim Filmi Netflix’in Hiti Oldu

Özet

  • Liam Neeson’un başrolde olduğu 2019 yapımı aksiyon gerilim filmi Cold Pursuit, sinemalarda gözden kaçırıldıktan sonra Netflix’te popülerlik kazandı.
  • film, tartışmalı bir açılış haftasonuna rağmen gişede bütçesini telafi etmeyi başardı ve eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı.
  • Filmin Netflix’teki başarısı, 13,2 milyon saat izlenme ve 6,7 milyon izlenmeyle yeni Netflix orijinali Reptile’ı geride bıraktı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Soğuk TakibiBaşrolünü Liam Neeson’un paylaştığı 2019 yapımı aksiyon gerilim filmi, Netflix’te hit olarak yeni bir hayat buldu. 2014 Norveç filminin yeniden yapımı Kaybolma Sırasına Göre, Soğuk Takibi Oğlunun ölümünden sorumlu olan uyuşturucu kartelinden intikam almak isteyen bir kar temizleme aracı sürücüsü olan Neeson’u takip ediyor. Kadroda Neeson dışında Tom Bateman, Tom Jackson, Emmy Rossum, Domenick Lombardozzi, Julia Jones, John Doman ve Laura Dern gibi tanınmış yıldızlar da yer alıyor.

Şimdi, sinemalarda gösterime girmesinden dört yıl sonra, yeterince takdir görmeyen aksiyon gerilim filmi artık çok popüler. netflix. 23 Ekim’den 29 Ekim’e kadar geçen hafta, Soğuk Takibi 13,2 milyon saat izlendi ve toplam 6,7 milyon görüntüleme alarak Global Top 10’daki ilk haftasına damgasını vurdu. Dört yıllık aksiyon gerilim filmi, hafta boyunca yeni Netflix orijinalini geride bıraktı Sürüngenİlk beş haftasında ilk 10’u domine etti.


Cold Pursuit Sinemalarda Nasıl Performans Gösterdi?

Liam Neeson Soğuk Takip'te

Soğuk Takibi vizyona girdiğinden bu yana büyük ölçüde göz ardı edildi ve her şey gişe hasılatı ile başladı. film, Şubat 2019’da gösterime girdi ve ilk haftasonunda yalnızca 10,8 milyon dolar kazandı; bu, Neeson’un 2010’dan sonraki on yılın en kötü açılış haftasonlarından biriydi. Gelecek üç günbu sadece 6,5 milyon dolar aldı. Fakat, Soğuk TakibiNeeson’un hayatındaki geçmiş bir olayla ilgili yaptığı ve çoğu kişinin ırkçı olarak yorumladığı tartışmalı yorumların vizyona girmesi gölgelediği için, açılış hafta sonunun filmin kalitesiyle pek ilgisi yoktu.

İlgili: Liam Neeson’un En İyi 10 Aksiyon Filmi

Soğuk Takibi Neeson’la ilgili tartışmalar muhtemelen filmin gerçek potansiyelini azaltsa da, dünya çapında 76 milyon dolar hasılat elde ederek 60 milyon dolarlık bütçesini gişede geri kazanmayı başardı. Tartışma bir yana, Soğuk TakibiLiam Neeson’un aksiyon filmleri için alışılmadık bir durum olan eleştirileri genel olarak olumluydu, ancak filmde eleştirmenlerin özellikle etkili bulduğu bazı kara mizahlar vardı. Şaşırtıcı bir şekilde bu duruma tepki gösterenler izleyiciler oldu. Soğuk TakibiRotten Tomatoes’daki yüzde 49’luk izleyici puanı, bunun Neeson’un tartışmalı yorumlarının ardından yapılan inceleme bombardımanından kaynaklanmış olabileceğini gösteriyor.

Kaynak: netflix

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow