‘Logan’ Yönetmeni ‘Swamp Thing’i Yazdığını ve Yönettiğini Onayladı

Warner Bros aracılığıyla Hollywood’da bugün herkesten daha büyük ve daha iyi bir gün geçiren bir kişi varsa, o da James Mangold şüphesiz. Akademi Ödülü’ne aday gösterilen film yapımcısının, filmin yazarı ve yönetmeni olduğu onaylanmadı. Yıldız Savaşları: Jedi’ın Şafağıgenişleyen bilim kurgu evreninde geçen ve unvan düzeninin oluşumuna odaklanan tarihi bir parça, ancak Indiana Jones ve Dial […]

‘Logan’ Yönetmeni ‘Swamp Thing’i Yazdığını ve Yönettiğini Onayladı

Warner Bros aracılığıyla

Hollywood’da bugün herkesten daha büyük ve daha iyi bir gün geçiren bir kişi varsa, o da James Mangold şüphesiz.

Akademi Ödülü’ne aday gösterilen film yapımcısının, filmin yazarı ve yönetmeni olduğu onaylanmadı. Yıldız Savaşları: Jedi’ın Şafağıgenişleyen bilim kurgu evreninde geçen ve unvan düzeninin oluşumuna odaklanan tarihi bir parça, ancak Indiana Jones ve Dial of Destiny için yepyeni bir fragman, neyin olağanüstü olmaya doğru şekillendiğine bir bakış sunmak için düştü. Harrison Ford’un ikonik maceracısı için kuğu şarkısı.

Tam da olayların daha fazla haber değeri taşıyamayacağını düşündüğünüzde, Mangold Collider’a söylentilerin doğru olduğunu söyledi; DCU’ları yazıp yönetecek. Bataklık Şey James Gunn tarafından hızla kutlanan uyarlama.

Tabii ki, bu Mangold’un düşürüp düşürmediği sorusunu gündeme getiriyor. Bataklık Şey özellikle de Gunn’ın yorum yapmasının yaklaşık 10 dakika sürdüğünü düşündüğünüzde. Her iki durumda da çizgi roman hayranları için harika bir haber ve devam ediyor Logan yönetmenin kasıtlı olarak kalıpları kırmaya çalışan hırslı gişe rekorları kıran filmlerde sektörün başvurulacak adamlarından biri haline gelmesi.

Uzun süredir karakterin hayranı ve artık kedi çantadan çıktığına göre, Mangold’un ne olduğunu kesin olarak bildiğimize göre heyecan seviyelerini on kat artırmanın zamanı geldi. Bataklık Şey gitmektir.

Teknory