M. Night Shyamalan’ın Knock At The Cabin’i Ürkütücü Yeni Grafik Afiş Aldı

Ev film Haberleri M. Night Shyamalan’ın Knock At The Cabin’i Ürkütücü Yeni Grafik Afiş Aldı M. Night Shyamalan, başrollerini Dave Bautista ve Rupert Grint’in paylaştığı yeni korku filmi Knock at the Cabin için ürkütücü yeni bir afiş paylaşıyor. Kabini çal M. Night Shyamalan’ın yakında çıkacak olan korku filmindeki dört yabancıyı vurgulayan ürkütücü yeni bir poster […]

M. Night Shyamalan’ın Knock At The Cabin’i Ürkütücü Yeni Grafik Afiş Aldı

M. Night Shyamalan, başrollerini Dave Bautista ve Rupert Grint’in paylaştığı yeni korku filmi Knock at the Cabin için ürkütücü yeni bir afiş paylaşıyor.


Kabini çal M. Night Shyamalan’ın yakında çıkacak olan korku filmindeki dört yabancıyı vurgulayan ürkütücü yeni bir poster alır. 1999’ların son derece başarılı sürümünün ardından Altıncı His, Shyamalan entrika uyandıran ve genellikle yol boyunca çeşitli beklenmedik kıvrımlar ve dönüşler içeren hikayelerle korku türünün kilit figürlerinden biri olarak kendini kanıtlamaya devam etti. Son yıllarda Shyamalan, aşağıdakiler gibi yayınlarla izleyicileri şok etmeye devam etti: Ziyaret ve Bölmekyönetmenin en son 2021 sürümü olmasına rağmen, Eskimişhem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden karışık tepkiler aldı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İle birlikte Kabini çal korku filmleri ile dolu heyecan verici bir yılı başlatacak olan Shyamalan’ın en yeni filmi yepyeni bir grafik poster aldı. Tarafından paylaşıldı Shyamalan Twitter’da, poster şuna odaklanır: Kabini çalbasit, kara filmden ilham alan bir grafikte dört ev işgalcisi. Dört yabancı, zemini kırmızı çizgilerle işaretleyen silüetleriyle kabinin üzerinden yan yan bakarken görülebilir. Aşağıdaki benzersiz yeni postere göz atın.

İlgili: Kabinde Vuruş ve Ormandaki Kabin Bağlantılı mı?


Kabinde Vuruş Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Knock at the Cabin'de kitap rafının önünde korkmuş görünen Wen rolünde Kristen Cui

Kabini çal Ormanda ücra bir kulübeye yolculuk yapan bir çift ve küçük kızlarını konu alıyor. Kaldıkları süre boyunca, üçlüye kıyameti önlemek için bir seçim yapmaları gerektiğini söyleyen dört tehditkar yabancı yaklaşır. Jonathan Groff ve Ben Aldridge, kızları Wen’i oynayan Kristen Cui ile birlikte Andrew ve Eric çiftini canlandırıyor. Dört yabancıyı Dave Bautista, Rupert Grint, Abby Quinn ve Nikki Amuka-Bird canlandırıyor. Kabini çal bu meraklı karakterlere ilginç yeni bir bakış sunuyor.

için senaryo Kabini çal romanın uyarlanmasında ortak yazar olarak görev yapan Steve Desmond ve Michael Sherman ile birlikte Shyamalan’ın kendisinden geliyor. Dünyanın Sonundaki Kulübe büyük ekran için. En çok satan kitap, yazar Paul G. Tremblay tarafından yazılmıştı ve filmin benzer bir hikayeyi takip etmesi bekleniyordu, ancak yol boyunca serpiştirilmiş bazı özel Shyamalan olay örgüsüne hiç şüphe yok. son sürümü Kabini çal‘s ikinci fragman, merakla beklenen sürüm hakkında birkaç ilginç ayrıntıyı daha ortaya çıkardı, ancak herhangi bir büyük açıklama sıkı bir şekilde gizli tutuluyor.

Shyamalan’ın son uzun metrajlı filminin vizyona girmesine az bir süre kala, bu yeni afişin, ileride ne olacağını öğrenmeye can atanları daha da heyecanlandıracağı kesin.. Kabini çal 3 Şubat’ta sinemalarda gösterime girdiğinde hem şiddet hem de dil için bir R-reytingi ile çıkış yapacak. ailelerini korumaya gidecekler.

Devamı: Knock At The Cabin, Shyamalan’ın Şimdiye Kadarki En Riskli Filmi Olabilir

Kaynak: M. Night Shyamalan

Anahtar Yayın Tarihleri

  • Kapıyı çal Poster-1

Teknory