M3GAN Seslendirme Sanatçısı, Killer Doll’un Hayatı Üzerindeki Komik Etkisini Açıklıyor

Ev film Haberleri M3GAN Seslendirme Sanatçısı, Killer Doll’un Hayatı Üzerindeki Komik Etkisini Açıklıyor M3GAN’ın arkasındaki seslendirme sanatçısı, viral fragmana arkadaşlarının nasıl tepki verdiği de dahil olmak üzere, korkunç katil bebeğin hayatı üzerindeki komik etkisini ortaya koyuyor. Uyarı: Makale, M3GAN için bazı spoiler içermektedir. M3GAN‘nin seslendirme sanatçısı, katil bebeğin hayatı üzerindeki komik etkisini ortaya koyuyor. Komedi-korku […]

M3GAN Seslendirme Sanatçısı, Killer Doll’un Hayatı Üzerindeki Komik Etkisini Açıklıyor

M3GAN’ın arkasındaki seslendirme sanatçısı, viral fragmana arkadaşlarının nasıl tepki verdiği de dahil olmak üzere, korkunç katil bebeğin hayatı üzerindeki komik etkisini ortaya koyuyor.


Uyarı: Makale, M3GAN için bazı spoiler içermektedir. M3GANnin seslendirme sanatçısı, katil bebeğin hayatı üzerindeki komik etkisini ortaya koyuyor. Komedi-korku filmi, yetim yeğeni Cady’yi yanına alan ve ona arkadaşlık etmesi için yapay zekalı bir oyuncak bebek hediye eden genç bilim adamı Gemma’yı konu alıyor. Bununla birlikte, bir dizi olayda M3GAN, Cady’nin saplantılı ve korkunç bir koruyucusu olduğunu ortaya koyar ve yoluna çıkan herkesi incitir. M3GAN arkasındaki aynı film yapımcılarından geliyor Sinsi ve Büyücülük, ile Yapımcı olarak James Wan ve yönetmen olarak Gerard Johnstone görev yapıyor. Şimdi sinemalarda, film perşembe günü güçlü bir açılışla gişede dalgalar yarattı, ayrıca kampçılığı ve ürkütücü katil bebek konseptiyle eleştirel beğeni topladı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Ile konuşmak NAYLONM3GAN’ın arkasındaki seslendirme sanatçısı Jenna Davis, katil bebeğin hayatını ne kadar etkilediğini ortaya koyuyor. Android’i ekranda görmeden önce repliklerini kaydeden Davis, yanlışlıkla yapay zekanın sesine geçip geçmediğini, kendisinin ve ailesinin söylemekten kendini alamadığı sloganları ve arkadaşlarının filme nasıl tepki verdiğini paylaşıyor. Davis’in yorumunu okuyun M3GAN aşağıda:

“Delilik, değil mi?” dediği bir şeye sahip. Neden bilmiyorum ama annem ve ben bunu hep söylüyoruz. Sonra birbirimize bakıyoruz ve “Bekle, bu M3GAN” diyoruz. Fragman çıktığında arkadaşlarıma bana benziyor mu diye sordum ve “Evet, öyle” dediler. Hatta bazıları, “Bundan sonra seninle arkadaş olmayacağım çünkü korkacağım.” Açıkçası ben katliam yapacak ürkütücü, ürkütücü bir kabus kızı değilim, ama bana her zaman yapışacak belirli sözler var. Erken seçme sürecinde bile, filmdeki bazı replikleri asla unutabileceğimi sanmıyorum. Beynime kazınmışlar.”

İlgili: M3GAN’ın Çok Komik Olması Gerekiyor mu?!


M3GAN’ın Diğer Oyuncak Bebek Korku Filmlerinden Farkı Nedir?

MEGAN, Jenna ve Davis aynı odada

Davis, M3GAN’ın masum ama yine de ürkütücü ve ürkütücü doğasını yakalamak için mükemmel sesi geliştirdi; bu da çılgın korkunun, androidin Cady ile olan bağına dair öz farkındalığını ve takıntısını sergilemesine olanak sağladı. Rağmen M3GAN sadece PG-13 olarak derecelendirildi, yumuşak şiddet ve sınırlı kanlılık, hala bir katil bebeğin tipik mecazlarını sergileyen M3GAN’ın genel sunumunu etkilemedi. Koridordaki korkutucu dansı ve sloganı, “Çılgınca, değil mi?” onunla eşanlamlı hale geldi ve kendisini Chucky ve Annabelle seviyelerinde en unutulmaz katil oyuncak bebeklerden biri olarak sağlamlaştırdı.

Korku türü, 1988’ler de dahil olmak üzere katil bebeklere yabancı değil Çocuk oyuncağı kızıl saçlı tehdit Chucky’yi takip ediyor. gelen Annabelle Sihirbaz evren, bir ruhun sahip olduğu başka bir kötü şöhretli katil oyuncak bebektir. Süre Çocuk oyuncağı gibi kampçı bir tonu var M3GAN, Annabelle ürpertici ve soğukkanlı itibari varlığın daha karanlık ve daha uğursuz bir tasvirini sundu. M3GAN ayrıca Chucky ve Annabelle’den benzersizdir, çünkü M3GAN’ın yapay zekası programlamasını yeni şeyleri hızlı bir şekilde öğrenmek ve androidin duyarlı hale gelmesi pahasına komutlara uymak için optimize eder. Süre M3GAN kamplığını artırıyor, ölüm, kabullenme ve ebeveyn-çocuk bağı hakkında sert konuları tartıştığı için çoğu katil oyuncak bebek filminden daha incelikli.

Süre M3GAN Bu hafta sonu vizyona giren filmin devam filmiyle ilgili spekülasyonlar, vizyona girmesinden çok önce başladı. Herhangi bir doğrulama olmamasına rağmen M3GAN Devam filminin yapımcı Wan’ı, bir sonraki hikaye için fikir ürettiklerini açıkladı. Android’in dönüşü için bir tease ile sona ererken, M3GAN 2 yolda olabilir. Chucky ise ve Annabelle herhangi bir göstergedir, M3GAN ortadan kaldırılmaktan çok uzaktır. Çocuk oyuncağı altı devam filmi ve bir televizyon şovu da dahil olmak üzere tüm bir franchise ortaya çıkardı. Annabelle bir prequel ve bir devam filmi vardı. İlk haftasonunda patlayan bir gişe ve filmi öven eleştirilerle, öyle görünüyor ki M3GAN geri dönecek, ama herkes onu kollarını açarak karşılamayabilir.

Daha Fazlası: M3GAN Oyuncular ve Karakter Rehberi

Kaynak: NAYLON

Teknory