Mac’te PDF’leri okumanın ve düzenlemenin kolay bir yolu

Kağıtsız ofise ne oldu? Teknolojinin vaat ettiği tüm faydalar arasında kağıtsız ofisin bulunması en zor olanlardan biri olduğu kanıtlandı. Şimdiye kadar tamamen dijital iş akışlarına geçmemiz, daha az çevresel kaynak tüketmemiz ve israfı azaltmamız, uzaktaki meslektaşlarımızla işbirliğini kolaylaştırmamız ve iş bağlantılarımıza göndermemiz veya yanımızda taşımamız gereken belgelerin ağırlığını en aza indirmemiz gerekiyordu. Bir dahaki sefere […]

Mac’te PDF’leri okumanın ve düzenlemenin kolay bir yolu

Kağıtsız ofise ne oldu?

Teknolojinin vaat ettiği tüm faydalar arasında kağıtsız ofisin bulunması en zor olanlardan biri olduğu kanıtlandı. Şimdiye kadar tamamen dijital iş akışlarına geçmemiz, daha az çevresel kaynak tüketmemiz ve israfı azaltmamız, uzaktaki meslektaşlarımızla işbirliğini kolaylaştırmamız ve iş bağlantılarımıza göndermemiz veya yanımızda taşımamız gereken belgelerin ağırlığını en aza indirmemiz gerekiyordu.

Bir dahaki sefere işteyken ya da ev ofisinizdeyken etrafınıza bakın, muhtemelen kağıtsız ofisin tam olarak gerçekleşmediğini kabul edeceksiniz. Dijitalleşmenin avantajlarına rağmen çalışanlar kağıdı tamamen geride bırakmak konusunda isteksizler. Bu neden? Dijital belgelerin okunması daha fazla göz yorabilir, düzgün şekilde organize edilmesi daha zor olabilir ve imzalanması acı verici olabilir; Formata bağlı olarak (ki bu da başka bir baş ağrısıdır!), bunları düzenlemek de zor olabilir ve e-postayla paylaşılma kolaylığı güvenlikle ilgili endişeleri artırmaktadır.

Neyse ki bu sorunların çözümü kolaydır. Kendinizi yüksek kaliteli bir PDF okuyucu yazılım paketiyle donattığınızda, zorluklar ortadan kalkar ve kağıtsız bir ofisin tüm avantajlarının hiçbir dezavantajı kalmaz.

Doğru PDF okuyucu üretkenliği nasıl artırabilir?

KDAN PDF Reader, aradığımız tüm faydaları sağlayacak uygun fiyatlı bir seçenektir. PDF belgelerini çeşitli platformlarda görüntülemenize, düzenlemenize, dönüştürmenize ve imzalamanıza olanak tanıyan çok yönlü bir PDF okuyucudur, ancak Mac kullanıcıları için mükemmel fiyata mükemmel seçimdir.

En iyi Mac geleneğine uygun olarak, yazılım sezgisel ve kullanıcı dostudur, bu da işleri halletmeyi çocuk oyuncağı haline getirir. Üç ana işlev kategorisi vardır: düzenleme, yönetme/paylaşma ve görüntüleme.

KDAN PDF Okuyucusu düzenlemek yetenekleri vergi beyannameleri ve diğer resmi formlar da dahil olmak üzere formları doldurmayı kolaylaştırır ve işiniz bittiğinde elektronik imza ekleyebilirsiniz. Boyut ve yazı tipi de dahil olmak üzere PDF’lerdeki metni düzenleyebilirsiniz.

Üzerinde yönetim/paylaşım tarafında, dijital belgeler kolayca bölünebilir ve birleştirilebilir, ayrıca filigran veya şifre koruması ekleyerek güvenliklerini koruyabilirsiniz. Bu, içerdikleri bilgilerin yanlış ellere geçmeyeceğinden emin olarak dosyaları paylaşabileceğiniz anlamına gelir.

Daha da önemlisi, yazılım gözleri yormaz ve rahat bir kullanım sunar. görüntüleme Farklı cihazlarla uyumludur ve formatların da başınızı ağrıtmasına gerek yoktur. KDAN PDF Reader, PDF belgelerini Microsoft Office, Text, HTML, RTF, ePUB veya MOBI formatına dönüştürebilir, aynı zamanda tabloları ve diğer formatları tam olarak istediğiniz gibi koruyabilir.

En heyecan verici olanı, KDAN PDF Reader’ın yakında geliştirilecek olması Yapay zeka işlevselliği KDAN AI’yi entegre ederek onu pazardaki lider çözümler arasına yerleştirerek. Güçlü bir Otomatik Redact özelliği, kişisel ve hassas bilgileri algılayıp otomatik olarak çıkararak bunların kötüye kullanılmasını önler ve belge güvenliğinizi artırır. Bu yapay zeka özelliklerinin Mayıs ve Haziran 2024 arasında Mac’e gelmesi bekleniyor.

KDAN PDF Reader esnek çözümler sunar. Kullanıcılar kişisel, eğitimsel veya iş ihtiyaçlarına göre en uygun ve uygun maliyetli seçeneği seçebilirler. Potansiyel tasarruflar oldukça önemlidir: örneğin Adobe Acrobat’tan geçiş yaparsanız maliyetlerinizi %65 oranında azaltacaksınız. Hepsinden iyisi, ücretsiz deneme sürümü var, böylece bunun sizin için doğru seçim olup olmadığını kendiniz görebilirsiniz.

KDAN PDF Reader hakkında daha fazlasını okumak için şirketin web sitesini ziyaret edin. Yazılımı Apple’ın Mac App Store’undan da indirebilirsiniz. Pişman olmayacaksın.

Mac’te PDF’leri okumanın ve düzenlemenin kolay bir yolu

Teknory