Marvel’s Spider-Man 2 Sınırlı Üretim PS5 Paketi, Konsol Kapakları ve DualSense Ortaya Çıktı

PlayStation ve geliştirici Insomniac Games, oyunun Ekim ayında piyasaya sürülmesinden önce bu Eylül ayında piyasaya sürülecek yeni bir sınırlı sayıda Marvel’s Spider-Man 2 paketini açıkladı. Bu paketin bir PlayStation 5 Dijital konsolu, özel konsol kılıfları ve eşleşen bir DualSense denetleyicisi vardır ve PlayStation’ın Marvel’s Spider-Man 2 için yeni bir hikaye fragmanı yayınlamasından kısa bir süre […]

Marvel’s Spider-Man 2 Sınırlı Üretim PS5 Paketi, Konsol Kapakları ve DualSense Ortaya Çıktı

PlayStation ve geliştirici Insomniac Games, oyunun Ekim ayında piyasaya sürülmesinden önce bu Eylül ayında piyasaya sürülecek yeni bir sınırlı sayıda Marvel’s Spider-Man 2 paketini açıkladı.

Bu paketin bir PlayStation 5 Dijital konsolu, özel konsol kılıfları ve eşleşen bir DualSense denetleyicisi vardır ve PlayStation’ın Marvel’s Spider-Man 2 için yeni bir hikaye fragmanı yayınlamasından kısa bir süre sonra duyurulmuştur. Bu paket, özel kapaklar ve DualSense (her ikisini de ayrı olarak satın alabileceğiniz) için ön siparişler bu ayın sonlarında 28 Temmuz’da açılacak. Tümü 1 Eylül’de çıkacak. PS5 paketi, 20 Ekim’de piyasaya sürüldüğünde oyunun dijital kopyası için bir kupon içeriyor.

Aşağıdaki yeni fragmanda sınırlı sürüm Marvel’s Spider-Man 2 konsolunu ve DualSense kontrol cihazını kendiniz inceleyebilirsiniz.:

“Marvel’s Spider-Man 2, özel PlayStation 5 donanımında yer alacak” PlayStation Blog gönderisi okur. “PS5 konsolu – Marvel’s Spider-Man 2 Sınırlı Üretim Paketi, ortakyaşamın beyaz örümcek ikonumuza yaklaştığı özel bir PS5 konsol kapak tasarımına sahiptir. Ek olarak, tüm denetleyicide sürünen ortakyaşam tehdidini tekrar gösteren, eşleşen bir DualSense kablosuz denetleyici dahil edilmiştir.

Oyunun Standart Sürümünün dijital bir kopyasını içeren paketin ön siparişini veren herkes, oyunu ayrı olarak ön sipariş verenlerle aynı ön sipariş bonuslarını da alacak. Bu bonuslar, üç renk çeşidiyle Peter için Arachşövalye Kıyafeti için erken açma, üç renk çeşidiyle Miles için Shadow Spider kostümü için erken açma, Web Grabber aygıtı için erken açma ve üç beceri puanından oluşur.

Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim’de PlayStation 5’e çıkıyor.

Marvel’s Spider-Man 2 hakkında daha fazla bilgi için, orijinal tanıtım fragmanını ve bu yazın başlarından bir oyun fragmanını izleyin. Bundan sonra oyunun tonunun Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back ile nasıl karşılaştırılabilir olduğunu okuyun ve ardından oyunun tek oyunculu olduğunun onaylandığını okuyun.


Bu PS5 paketini alıyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory