Mass Effect’in baş yazarı, Legendary Edition’dan sonra seriyle daha fazlasını yapmak istemediğini söylüyor: ‘Kaderi neden baştan çıkarıyorsunuz?’

Önceki Kütle Etkisi Başyazar Mac Walters, BioWare’de geçirdiği zamanı değerlendirdi ve bu yılın başlarında neden stüdyodan ayrılmaya karar verdiğini açıkladı. yakın zamanda FromMax röportaj (üzerinden IGN), Walters şirketin burada çalıştığı 19 yıl boyunca nasıl büyüdüğünü, şirket üzerinde çalışmanın nasıl bir süreç olduğunu anlattı. Kütle Etkisi serisi, özellikle Efsanevi Sürüm. Ayrıca, NetEase Games’in bir parçası olan […]

Mass Effect’in baş yazarı, Legendary Edition’dan sonra seriyle daha fazlasını yapmak istemediğini söylüyor: ‘Kaderi neden baştan çıkarıyorsunuz?’

Önceki Kütle Etkisi Başyazar Mac Walters, BioWare’de geçirdiği zamanı değerlendirdi ve bu yılın başlarında neden stüdyodan ayrılmaya karar verdiğini açıkladı.

yakın zamanda FromMax röportaj (üzerinden IGN), Walters şirketin burada çalıştığı 19 yıl boyunca nasıl büyüdüğünü, şirket üzerinde çalışmanın nasıl bir süreç olduğunu anlattı. Kütle Etkisi serisi, özellikle Efsanevi Sürüm. Ayrıca, NetEase Games’in bir parçası olan yeni stüdyosu Untold Worlds’ü nasıl bırakıp kurmaya karar verdiğini de anlattı.

Walters, “Benim için gerçekten tam zamanıydı” dedi. “19 yılın ardından sanki o an geldi gibi hissettim. Kesin tetikleyici bir olay ya da tartışmam gereken herhangi bir şey yoktu, bu yüzden [I said] ‘Hadi dostane bir şekilde yollarımızı ayıralım, sen kendi işini yapmaya devam edeceksin, ben de gidip kendi işimi yapacağım ve bunu çözeceğim.'”

Yazar, konuyla ilgili konuşmaya devam etti. Mass Effect: Efsanevi Sürüm – 2021’de piyasaya sürülen üçlemenin yeniden düzenlenmiş bir versiyonu ve ekibin Electronic Arts’ın isteği üzerine nasıl “planlanmamış” bir proje oluşturmaya başladığını açıkladı. Kendi gözünde bunu başarılı kılmanın yolunun “sahip olduğumuz insanlarla ve diğerini bozmadan elde edebileceğimiz insanlarla bunu nasıl inşa edeceğimiz konusunda biraz hilebaz ve biraz da girişimci olmak” olduğunu ekledi. Bu arada takımlar.”

Şöyle devam etti: “Bu süreç bana BioWare’in ilk günlerini hatırlattı çünkü biz küçük, kavgacı bir ekiptik. [a] birçok insan birçok farklı şapka takıyordu. […] O takımla çok fazla dostluk oluştu, sanırım küçük kaldığımız için. […] Bunların çoğu bana eski güzel günleri falan hatırlatıyordu.”

Walters, geliştirme ve nakliyenin Efsanevi Sürüm BioWare’den ayrılması için ona son itici gücü veren ve BioWare’den uzaklaşmasını sağlayan şey buydu. Kütle Etkisi temelli olarak.

Walters, “Bir proje olarak benim için çok başarılıydı, ekibin sağlıklı olması açısından, gerçekten iyi anlaşıyorduk, o zaman elbette kritik ve mali açıdan başarılıydı” dedi. “Sanki bu, yaptığım her şeyin yayıymış gibi hissettim Kütle Etkisi, bu aslında her şey gibi. Daha fazlasını yapmak istemiyorum Kütle Etkisi bundan sonra. Neden kaderi baştan çıkarıyorsun?”

Daha fazlası için listemize göz atın en iyi tek oyunculu oyunlar Ve en iyi hikaye oyunları.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow