Matilda the Musical hayranları, Emma Thompson’ın “korkunç” Bayan Trunchbull’una övgüler yağdırıyor

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-26T15:29:28 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-26T15:29:42 Emma Thompson, Netflix’in Matilda the Musical’ında Bayan Trunchbull rolüyle çekiçi yere vurdu ve izleyiciler onun “fantastik” ve “korkunç” olduğunu düşünüyor. Roald Dahl’ın klasikleşmiş kitabından ve Tim Minchin’in aynı adlı sahne şovundan uyarlanan Matilda the Musical şimdi Netflix’te yayınlanıyor. Başrolünü Pam Ferris’in kötü müdire olarak oynadığı orijinal filmden […]

Matilda the Musical hayranları, Emma Thompson’ın “korkunç” Bayan Trunchbull’una övgüler yağdırıyor

Yayınlanan: 2022-12-26T15:29:28

Güncellenmiş: 2022-12-26T15:29:42

Emma Thompson, Netflix’in Matilda the Musical’ında Bayan Trunchbull rolüyle çekiçi yere vurdu ve izleyiciler onun “fantastik” ve “korkunç” olduğunu düşünüyor.

Roald Dahl’ın klasikleşmiş kitabından ve Tim Minchin’in aynı adlı sahne şovundan uyarlanan Matilda the Musical şimdi Netflix’te yayınlanıyor.

Başrolünü Pam Ferris’in kötü müdire olarak oynadığı orijinal filmden 25 yıldan fazla bir süre sonra gelen Thompson, heybetli, dudak uçuklatan bir dönüşümle müzikal için onun yerine geçti.

film Noel Günü’nde Netflix’te yayınlandıktan sonra izleyiciler sosyal medyayı kullanarak aktrisin performansına hayran kaldılar ve onu Ferris’in ikonik dönüşünün değerli bir halefi olarak selamladılar.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Emma Thompson, Matilda’daki Bayan Trunchbull rolünde “harika”

bir izleyici yazdı: “Tipik olarak sevdiğim Emma Thompson, Trunchbull’u o kadar iyi canlandırıyor ki, ne zaman ekrana çıksa çıldırıyorum.”

“#MatildaTheMusical çok iyiydi! Emma Thompson, Trunchbull rolünde harikaydı. Bayan Honey ve Matilda’yı da çok sevdim. Gerçekten harika bir yapım da,” bir başka yazdı.

“#MatildaTheMusicalNetflix’i izliyorum ve bunun Emma Thompson olduğuna İNANAMIYORUM. Saç ve makyaja sesleniyorum! Her neyse, şimdiye kadar sevimli ve güzel ve 90’lardaki film gibi, Trunchbull en iyi/en komik repliklere sahip,” üçüncü tweet attı.

“Lashana Lynch’in ve özellikle Emma Thompson’ın muhteşem performanslarıyla olağanüstü bir müzikal. Emma onu parkın dışına çıkardı ve bize korkunç bir Trunchbull verdi! dördüncü yazdı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Emma Thompson, Trunchbull olarak sonsuza kadar kafamın içinde kira ödemeden yaşayacak. O çok harika, ne harika bir performans,” başka bir tweet attı.

İncelememizde, Thompson’ın Bayan Trunchbull olarak “sahne çalan formda” olduğunu ve onu “kara yürekli neşeyle” oynadığını söyledik.

Matilda the Musical şu ​​anda Netflix’te yayınlanıyor.

Teknory