Maymunlar Cehennemi Krallığı nasıl izlenir – internet üzerinden yayınlanıyor mu?

film, Maymunlar Cehennemi hayranları ve eleştirmenler tarafından iyi karşılanırken aynı zamanda yepyeni bir üçlemenin de öncüsü oldu. Yeni yapım, Andy Serkis’in ikonik Sezar karakterini canlandırdığı, beğeni toplayan Maymunlar Üçlemesi filmlerinin hemen ardından geldi. Kingdom’ın vizyona girmesiyle birlikte yaz film sezonunun başlangıcı oldu ancak sinemalarda birkaç ay geçmesine rağmen hayranlar filmi evde ne zaman izleyebileceklerini ve […]

Maymunlar Cehennemi Krallığı nasıl izlenir – internet üzerinden yayınlanıyor mu?

film, Maymunlar Cehennemi hayranları ve eleştirmenler tarafından iyi karşılanırken aynı zamanda yepyeni bir üçlemenin de öncüsü oldu.

Yeni yapım, Andy Serkis’in ikonik Sezar karakterini canlandırdığı, beğeni toplayan Maymunlar Üçlemesi filmlerinin hemen ardından geldi.

Kingdom’ın vizyona girmesiyle birlikte yaz film sezonunun başlangıcı oldu ancak sinemalarda birkaç ay geçmesine rağmen hayranlar filmi evde ne zaman izleyebileceklerini ve bunu nasıl yapabileceklerini merak ediyor musunuz?

Buna benzer daha fazla

RadyoTimes.com’un izniyle, programı nasıl izleyebileceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şeyi okumaya devam edin.

Maymunlar Cehennemi Krallığı kiralama ve satın alma imkanına sahip mi?

Maymunlar Cehennemi Krallığı’nda Noa (Owen Teague tarafından canlandırılıyor). 20. Yüzyıl Stüdyoları

Maymunlar Cehennemi Krallığı artık Apple TV, Prime Video, Google Play ve daha birçok platformda dijital olarak kiralanabilir ve satın alınabilir.

Sinemalarda gösterime girmesinden yaklaşık iki ay sonra vizyona girdi.

Maymunlar Cehennemi Krallığı'nda Soona (Lydia Peckham tarafından canlandırılıyor) ve Noa (Owen Teague tarafından canlandırılıyor) başlarını bir arada tutuyorlar

Maymunlar Cehennemi Krallığı’nda Soona (Lydia Peckham tarafından canlandırılıyor) ve Noa (Owen Teague tarafından canlandırılıyor). 20. Yüzyıl Stüdyoları

Maymunlar Cehennemi Krallığı’nın vizyon tarihi: DVD, Blu-Ray ve 4k 9 Eylül 2024 PazartesiDijital olarak yayınlanmasından tam iki ay sonra.

Maymunlar Cehennemi Krallığı dijital platformlarda yayınlanmış olsa da hayranların fiziksel ortama aktarmak istemeleri durumunda bir süre daha beklemeleri gerekecek.

Maymunlar Cehennemi Krallığı ne zaman Disney Plus’ta yayınlanmaya başlayacak?

Maymunlar Cehennemi Krallığı'nda Proximus Caesar (Kevin Durand tarafından canlandırılmıştır) taç takıyor

Maymunlar Cehennemi Krallığı’nda Proximus Caesar (Kevin Durand tarafından canlandırılmıştır). 20. Yüzyıl Stüdyoları

Serinin tüm öncülleri gibi, Maymunlar Cehennemi Krallığı’nın da yayınlanması bekleniyor Disney Artı – ancak hayranların bunu başarması için biraz daha beklemeleri gerekebilir.

Kingdom of the Planet of the Apes’in platforma ne zaman ekleneceği konusunda henüz kesin bir tarih yok; ancak yeni filmler genellikle dijital kiralama ve satın alma için kullanıma sunulduktan yaklaşık bir ay sonra platforma geliyor.

Eğer Kingdom’da durum böyle olsaydı, hayranlar bunun Disney Plus’ta da yayınlanmasını bekleyebilirlerdi. Ağustos ayının başından ortasına kadar.

Filmin Disney Plus’ta yayınlanma tarihi hakkında daha fazla bilgi edindiğimizde bu sayfayı güncelleyeceğiz.

Maymunlar Cehennemi Krallığı, 9 Temmuz 2024 Salı gününden itibaren dijital platformlarda kiralamaya ve satın almaya açılacak.

film kapsamımızın daha fazlasına göz atın veya neler olduğunu öğrenmek için TV Rehberimizi ve Akış Rehberimizi ziyaret edin. TV’deki en büyük yıldızlardan daha fazlası için The Radio Times Podcast’i dinleyin.

Teknory