McLaren 750S Neşter Keskinliğindeki Supercar Yükseltmesi Olarak Ortaya Çıktı

Dışarıda, 750S’nin burun bölümü uzatılmış bir ön splitter ile daha alçaktır. Ön iz 6 mm genişletildi ve farları çevreleyen daha dar “göz yuvası” hava girişleri var. Far çerçeveleri artık gövde renginde veya karbon fiber olarak mevcuttur. McLaren, yeni arka çamurluk havalandırma deliklerinin yanı sıra yeni eşik hava girişleri ekledi ve isteğe bağlı karbon fiber ön […]

McLaren 750S Neşter Keskinliğindeki Supercar Yükseltmesi Olarak Ortaya Çıktı

Dışarıda, 750S’nin burun bölümü uzatılmış bir ön splitter ile daha alçaktır. Ön iz 6 mm genişletildi ve farları çevreleyen daha dar “göz yuvası” hava girişleri var. Far çerçeveleri artık gövde renginde veya karbon fiber olarak mevcuttur. McLaren, yeni arka çamurluk havalandırma deliklerinin yanı sıra yeni eşik hava girişleri ekledi ve isteğe bağlı karbon fiber ön ve arka tampon havalandırmaları var.

Arkada, %20 daha fazla yüzey alanına sahip daha büyük bir arka kanat var. Daha uzun ve yeniden profilli, Aero modunda bastırma kuvvetini artırmaya yardımcı olur veya hızlanma için sürtünmeyi azaltır. Azami frenleme için, çok daha çarpıcı bir şekilde hız düşürmek için konuşlandırılabilirken, daha makul bir karbon fiber uygulaması sayesinde toplam ağırlık 3,5 pound azaltıldı.

Merkezdeki bir kesik, görüş sağlar ve egzozun yanmasını önler. Yeni bir merkezi paslanmaz çelik spor egzoz standarttır, eski 720S sisteminden 4,8 libre daha hafiftir ve daha keskin ve net bir ton vaat eder. McLaren, ayrı açılan arka cam sayesinde sürücülerin Spider’daki kabine daha fazla girmesine izin veriyor. Bununla birlikte, motor takozlarını da, içeri girmesine neden olan herhangi bir nahoş vızıltıyı önlemek için ayarlamıştır.

Kabinin kendisi, metal, deri, karbon fiber ve McLaren’in kendi özel anahtarlama donanımının olağan karışımıdır. Güç aktarma organı ve Yol tutuş kontrolleri yan tarafta olacak şekilde direksiyon kolonuna yeni bir sürücü ekranı monte edilmiştir. Aero, taşıma, aktarma organları ve şanzıman ayarlarının özel bir yapılandırması artık yeni bir McLaren Control Launcher düğmesine kaydedilebilir.

Teknory