MCU Fantastik Dörtlü Fan Sanatı, Henry Cavill’i Bay Fantastik Olarak Hayal Ediyor

Ev film Haberleri MCU Fantastik Dörtlü Fan Sanatı, Henry Cavill’i Bay Fantastik Olarak Hayal Ediyor Henry Cavill, DCU’nun Süpermen’i olarak görevine son verdikten sonra, yeni bir Fantastik Dörtlü hayran çiziminde Marvel Studios’un Mister Fantastic’i olarak hayal ediliyor. Henry Cavill, yeni filminde mükemmel MCU Mister Fantastic’e benziyor Marvel’in Fantastik Dörtlüsü hayran sanatı. Zack Snyder’da göründüğünden beri […]

MCU Fantastik Dörtlü Fan Sanatı, Henry Cavill’i Bay Fantastik Olarak Hayal Ediyor

Henry Cavill, DCU’nun Süpermen’i olarak görevine son verdikten sonra, yeni bir Fantastik Dörtlü hayran çiziminde Marvel Studios’un Mister Fantastic’i olarak hayal ediliyor.


Henry Cavill, yeni filminde mükemmel MCU Mister Fantastic’e benziyor Marvel’in Fantastik Dörtlüsü hayran sanatı. Zack Snyder’da göründüğünden beri Güçlü adam 2013’te Cavill, bu neslin yeni Süpermen’i olarak hemen bir izlenim bıraktı. Rolü dört kez daha tekrarladı. Zack Snyder’ın Adalet Ligi ve siyah adam film kamera hücresi – ikincisi, franchise’da yıllarca belirsiz bir kadere sahip olduktan sonra süper kahraman olarak geri dönüşünü işaret etti. Ne yazık ki, tam Süpermen dönüşünün başlangıcı olması gereken şey, Krypton’un Son Oğlu olarak son gezisi oldu.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Bu hayal kırıklığına rağmen, Cavill’in DCU’dan ayrılması, onun için MCU’ya katılma olasılığı da dahil olmak üzere başka fırsatlar sunuyor. Kaptan Britanya gibi hayran seçme seçenekleri gündeme gelirken, Reddit kullanıcısı n_droo_yu_el Marvel Studios’tan Reed Richards, nam-ı diğer Bay Fantastik olarak rol alırsa, oyuncunun nasıl görünebileceğini hayal ediyor. Kevin Feige ve ekibi şu anda oyuncu seçimi yapıyor. Marvel’in Fantastik Dörtlüsü işe alındıktan sonra film WandaVisionMatt Shakman projeye öncülük edecek. Bu göz önüne alındığında, dijital sanatçı Cavill’in takımın liderini oynaması fikrini öneriyor. Aşağıdaki fan çizimine göz atın:

İlgili: Henry Cavill’in Superman Çıkışı Açıklandı – En Büyük 9 Soru Yanıtlandı


Cavill, DCU’nun Süpermen’i Olduktan Sonra MCU’ya Katılabilir mi?

Henry Cavill, Man of Steel'de Süpermen olarak havada sert bir şekilde uçuyor

Algılanan rekabete rağmen, her iki seride de çalışan birkaç yetenekle DC ve Marvel arasında düşmanlık olmadığı defalarca kanıtlandı. DC Studios’un eş CEO’su James Gunn, ilk olarak galaksinin gardiyanları Marvel Studios için filmler ve Warner Bros. ile olan özel sözleşmesi bittiğinde onlarla tekrar çalışmaya açık olduğunu söyledi. Barry Keoghan ve Taika Waititi gibi aktörler her iki evrende de yer alırken, Black Manta aktörü Yahya Abdul-Mateen III, MCU’nun Wonder Man’ini oynadıktan sonra oynayacak. Aquaman ve Kayıp Krallık. Bu, Cavill’in DCU’nun Süpermen’i olmaktan MCU’nun Reed Richards’ına sıçramasını mümkün kılıyor.

Marvel Studios’un Cavill’i Bay Fantastik olarak görüp görmediği bile bu noktada belirsiz. Feige ve ekibi, taşınmanın döküm süreci konusunda son derece ketum davrandılar. Son birkaç ayda, MCU’da Marvel’in İlk Ailesi’ni kimin oynayacağına dair söylentiler internette dolaştı, ancak bunların herhangi birinin değerli olduğuna dair hala somut bir gösterge yok. Harika olan şey, Cavill’in Reed Richards olmaması, artık MCU’ya katılamayacağı anlamına gelmiyor. Seride oyuncunun nihayetinde oynayabileceği sayısız yeni rol var.

Bay Fantastik’in MCU’daki Geleceği Nedir?

John Krasinski Reed Richards/Mister Fantastic rolünde Doctor Strange in the Multiverse of Madness'ta oturup Strange'e bakıyor

John Krasinski’nin MCU’da Bay Fantastik’i oynamak için en iyi hayran seçimi olduğu bir sır değil. Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange Rolde nasıl olabileceğine dair bir tat sunuyor ve Sam Raimi’nin yönettiği filmde karakter ölürken, Marvel Studios onu geri getirmek için çoklu evrene dokunabilir. Bununla birlikte, Krasinski’nin yakın zamanda Reed Richards olarak geri dönmesi için herhangi bir görüşme olmadığını iddia ettiğini belirtmekte fayda var – en azından şimdilik. Olarak Marvel’in Fantastik Dörtlüsü üretim başlangıcı yaklaşıyor, ancak tam bir döküm levhası er ya da geç duyurulacak.

Devamı: John Krasinski’nin Bay Fantastik Tanıtımı 4. Aşama Sorununu Önlüyor

Kaynak: u/n_droo_you_it/Reddit

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory