MCU Hayran Teorisi, Son Derece Gülünç ‘Morbius’ Kredi Sonrası Sahnesi İçin Kang’ı Suçluyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü Mid-credit sahnesi morbius Bu hatadan belirli bir süper kötüyü sorumlu tutan bazı hayranlar hâlâ kızgın. İçinde r/HayranTeorileri subreddit, DarrylTheDudeWayne, Vulture’ın (Michael Keaton) sahnedeki uyumsuz görünümünden Fatih Kang’ın (Jonathan Majors) sorumlu olduğunu düşünüyor. “Vulture’ın Venom/Sonyverse’te sona ermesinden Kang sorumluydu” diye yazdılar ve Doctor Strange’in büyüsünü sabote eden kişinin büyük olasılıkla Kang olduğunu […]

MCU Hayran Teorisi, Son Derece Gülünç ‘Morbius’ Kredi Sonrası Sahnesi İçin Kang’ı Suçluyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Mid-credit sahnesi morbius Bu hatadan belirli bir süper kötüyü sorumlu tutan bazı hayranlar hâlâ kızgın.

İçinde r/HayranTeorileri subreddit, DarrylTheDudeWayne, Vulture’ın (Michael Keaton) sahnedeki uyumsuz görünümünden Fatih Kang’ın (Jonathan Majors) sorumlu olduğunu düşünüyor. “Vulture’ın Venom/Sonyverse’te sona ermesinden Kang sorumluydu” diye yazdılar ve Doctor Strange’in büyüsünü sabote eden kişinin büyük olasılıkla Kang olduğunu savundular.

OP birçok ilgi çekici noktaya değiniyor. Vulture’ın Sonyverse’teki görünümü ilk bakışta anlamsız görünebilir. Ama ya onun varlığı, Kang’ın gücünün büyüklüğünün bir kanıtıysa? Ya Kang, Doctor Strange’in büyülerini o kadar tamamen geçersiz kılabilirse, kimi isterse Kuantum Diyarına nakledebilirse? Kang’ın, Doctor Strange’in hangi büyücüleri kullandığını öğrenip bunları kendi avantajına kullanabilecek kadar güçlenmiş olması mümkün mü?

Ne de olsa Kang, yaratıcılığı sınır tanımayan bir dahidir. Çoklu Evren Savaşı’nın katalizörü olduğu düşünüldüğünde, kendi liginde her boyutuna hükmetmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek bir kötü adam. OP, Kang’ın böyle bir operasyonu başarabilecek birkaç karakterden biri olduğu konusunda haklı.

Dahası, Kang’ın bir gün Çoklu Evren’i yönetme hırsını gerçekleştirmek için müttefiklere ihtiyacı olacak.

Kredi ortası sahnesi anlamsız görünse de, muhtemelen bağlamından çıkarılmış ve yanlış anlaşılmıştır. Arka planın OP tarafından öngörülen senaryoya yakın bir yerde olup olmadığını hayal edin. Öte yandan, belki de sahnenin amacı, hayranlara Çoklu Evren’de her şeyin mümkün olduğunu bildirmekti.

Teknory