MCU Hayranları Bir ‘Punisher’ Filmi İçin Mükemmel Bir Yönetmene Sahip, Ama Bu Asla Olmayacak

Disney Plus ile görüntü MCU hayranlar, yeni bir film uyarlaması için vizyonlarını gerçekleştirmek için ideal yönetmene rastladılar. Cezalandırıcı. Ancak gerçekleşmesi pek mümkün değil. Bir hayran, dizinin yeniden başlatılması için büyüleyici bir aday önerdi. Cezalandırıcı içinde r/Marvel Stüdyoları: neo-noir film yapımcısı S. Craig Zahler. Zahler’in imzası olan hikaye anlatma stili, muhtemelen dördüncü bir yineleme için mükemmel […]

MCU Hayranları Bir ‘Punisher’ Filmi İçin Mükemmel Bir Yönetmene Sahip, Ama Bu Asla Olmayacak

Disney Plus ile görüntü

MCU hayranlar, yeni bir film uyarlaması için vizyonlarını gerçekleştirmek için ideal yönetmene rastladılar. Cezalandırıcı. Ancak gerçekleşmesi pek mümkün değil.

Bir hayran, dizinin yeniden başlatılması için büyüleyici bir aday önerdi. Cezalandırıcı içinde r/Marvel Stüdyoları: neo-noir film yapımcısı S. Craig Zahler.

Zahler’in imzası olan hikaye anlatma stili, muhtemelen dördüncü bir yineleme için mükemmel bir seçimdir. Cezalandırıcı. Oyuncu kadrosundan muhteşem performanslar çıkarıyor ve sıklıkla Vince Vaughn, Jennifer Carpenter, Don Johnson ve Udo Kier ile çalışıyor. Zahler’in etkileyici film çalışmaları aşağıdakileri içerir: Kemik Tomahawk (2015), Hücre Bloğu 99’da KavgaVe Beton Boyunca Sürüklendi. Cesur filmleri, gerçekçiliğin rahatlığından nefes kesici derecede şiddetli gerçeküstücülüğe doğru yavaş yanan pivotlardır.

Bununla birlikte, çizgi roman geçmişine rağmen, filmlerini izleyen herkes, Zahler ve Marvel arasında yaratıcı bir evliliğin muhtemelen ihtimal dahilinde olmadığını bilir, çünkü çalışmaları kesinlikle çok önemlidir. avante garde. Beceri seti şunlar için ideal olabilir: Cezalandırıcıancak Marvel Studios’un aile dostu sınırları, muhtemelen onun yaratıcı vizyonunu bastıracaktır.

Frank Castle’ın hikayesi şimdiye kadar üç kez beyaz perdeye uyarlandı. serbest bırakılması Cezalandırıcı 1989 yapımı Marvel tarihinde özel bir yere sahiptir. Filmde İsveçli aksiyon yıldızı Dolph Lundgren rol aldı ve şimdiye kadar yapılmış ilk Marvel süper kahraman filmi oldu. 2004’ün yeniden başlatılması CezalandırıcıThomas Jane’in oynadığı, kötü eleştiriler aldı ancak gişede iyi performans gösterdi. üçüncü film, Cezalandırıcı: Savaş Bölgesi, Ray Stevenson’ın oynadığı, bombalandı.

Jon Bernthal şu ​​anda Cezalandırıcı Daredevil serisinde. Bir bağımsız film versiyonuna daha yer olup olmadığı henüz belli değil.

Teknory