MCU Nova Fan Art, Miles Teller’a Bir Marvel Kahramanında İkinci Şansını Veriyor

Ev film Haberleri MCU Nova Fan Art, Miles Teller’a Bir Marvel Kahramanında İkinci Şansını Veriyor MCU Nova hayran sanatı, Miles Teller’a feci Fantastik Dörtlü yeniden başlatmasında Bay Fantastik’i oynadıktan sonra bir Marvel kahramanını oynamak için ikinci şansını veriyor. Miles Teller, kendisini Marvel Sinematik Evreni’nin Marvel Sinematik Evreni versiyonu olarak tasvir eden hayran sanatıyla Marvel kefaretinde […]

MCU Nova Fan Art, Miles Teller’a Bir Marvel Kahramanında İkinci Şansını Veriyor

MCU Nova hayran sanatı, Miles Teller’a feci Fantastik Dörtlü yeniden başlatmasında Bay Fantastik’i oynadıktan sonra bir Marvel kahramanını oynamak için ikinci şansını veriyor.


Miles Teller, kendisini Marvel Sinematik Evreni’nin Marvel Sinematik Evreni versiyonu olarak tasvir eden hayran sanatıyla Marvel kefaretinde bir şans yakalıyor. Nova. MCU, kozmik tarafa girdiğinden beri büyük karakterler oluşturuyor ve Galaksinin Koruyucuları gibi tempolu maceracılara odaklanan destansı hikâyeler anlatıyor. Yıllar boyunca, Silver Surfer, Galactus ve ilk çıkışını yapacak olan Adam Warlock da dahil olmak üzere birkaç karakter ima edildi. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 bu yılın sonlarında. Görünme potansiyeline sahip olan karakterlerden biri, daha çok kozmik kahraman Nova olarak bilinen Richard Rider’dır. Nova Corp.’un ortaya çıkmasının yanı sıra, Rider’ın nerede görünebileceğine dair spekülasyonlar var.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Hayranlar Nova’nın ilk kez ortaya çıkmasını heyecanla beklerken, dijital sanatçı Subi Özil kozmik kahramanı kimin oynaması gerektiğine dair yorumuyla interneti ele almak için Instagram’a gitti. Sanatı tasvir ediyor Top Gun: Maverick yıldızı ve 2015’in eski Reed Richards’ı Fantastik Dörtlü, Miles Teller, parlayan gözlerle uçan bir pozisyonda tanıdık kostümü giyiyor. Marvel veya Teller’dan herhangi bir resmi oyuncu seçimi açıklaması olmasa da, aktörün adı hayran çevrelerinde Rider rolü için potansiyel bir aday olarak gündeme geldi ve bazıları onun Tom Cruise filmindeki rolüne işaret ederek onu alması için haklı çıkardı. rol. Aşağıdaki sanat gönderisine göz atın:

İlgili: MCU 5. Aşama, Galaksinin Koruyucularının Orijinal Kahraman Planını Sunuyor


MCU’nun Nova Projesi Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Marvel Çizgi Romanları Nova 2

MCU, Nova Corp.’u tanıttı. galaksinin gardiyanları Rhomann Dey (John C. Reilly), Irani Rael (Glenn Close) ve Garthan Saal (Peter Seranfinowicz) karakterleri en belirgin şekilde öne çıkıyor. Filmin doruk noktasının ardından galaktik polis ekibi, saklamak için Sonsuzluk Taşlarından birini aldı. gösterilmezken, Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Thanos’un Nova Corp.’u yok ettiğini ve birkaç karakterin kaderini bilinmediğini ortaya çıkardı. Başlangıçta Rider, bu filmde Doctor Strange’i (Benedict Cumberbatch) Thanos’un istilası konusunda uyaran kişi olarak ilk çıkışını yapacaktı, ancak yeniden yazımlar sırasında filmden çıkarıldı.

Şu anda, Nova ile ilgili tüm haberler söylentilere, sızıntılara ve spekülasyonlara bırakılmıştır, en belirgin olanı, karakterin MCU’nun Multiverse Saga’sında önemli bir rol oynamasının amaçlanmasıdır. Nova’nın Rider versiyonunun ya kendi filmine ya da mini dizisine sahip olacağına dair bazı söylentiler de var, ancak başarısının ardından Gece Kurtadam ve Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel, bunun yerine bir defaya mahsus özel bir teklif alabilir. Formatı bilinmemekle birlikte, Marvel’da Rider odaklı bir Nova projesinin geliştirilmekte olduğu ve senaryoyu yazması için Sabir Pirzada’nın tutulduğu doğrulandı.

Miles Teller, Bir Süper Kahramanı Oynamak İçin Bir Şans Daha Hak Ediyor

Teller, yalnızca oyunculuk yeteneği nedeniyle değil, aynı zamanda Josh Trank’ın kötü niyetli uzun metrajlı film uyarlamasında Reed Richards olarak talihsiz bir şekilde başarısız görünmesi nedeniyle çevrimiçi topluluk tarafından MCU için potansiyel bir aktör olarak öne çıktı. Fantastik Dörtlü. Teller, felaketle biten proje için suçlanmamalı ve neyse ki o zamandan beri sürpriz hit de dahil olmak üzere daha iyi film rolleri ile kutsanmış durumda. Top Gun: Maverick. İyi haber şu ki, Teller hala süper kahraman türüyle ilgileniyor ve bir gün bir kez daha görünmeyi umuyor. O proje biterse Nova film, özel veya mini dizi, haberler kesinlikle hayranları ve izleyicileri memnun edecek.

Sonraki: Nova’nın Güçleri MCU’nun Nova Birliğini Nasıl Yeniden İnşa Edebilir?Kaynak: Subi Özil/Instagram

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory