Meditasyon İçin Android’deki En İyi Sağlık Uygulamaları

Daha önce meditasyon yapmayı hiç denemediyseniz, kontrol etmek isteyebilirsiniz. Meditasyon. Uygulama, size meditasyon bilimini ve onu uygulamaya nasıl başlayacağınızı öğreten bir başlangıç ​​kursu ile birlikte gelir. Farkındalığı hayatınıza sokmak ve meditasyon yaparken dikkatinizi dağıtacak şeylerle başa çıkmak gibi temel kavramları öğreneceksiniz. Dokuz adımlık kursu bitirdikten sonra Günlük Meditasyon seanslarına geçebilirsiniz. Bu üç ila 20 dakikalık […]

Meditasyon İçin Android’deki En İyi Sağlık Uygulamaları

Daha önce meditasyon yapmayı hiç denemediyseniz, kontrol etmek isteyebilirsiniz. Meditasyon. Uygulama, size meditasyon bilimini ve onu uygulamaya nasıl başlayacağınızı öğreten bir başlangıç ​​kursu ile birlikte gelir. Farkındalığı hayatınıza sokmak ve meditasyon yaparken dikkatinizi dağıtacak şeylerle başa çıkmak gibi temel kavramları öğreneceksiniz.

Dokuz adımlık kursu bitirdikten sonra Günlük Meditasyon seanslarına geçebilirsiniz. Bu üç ila 20 dakikalık seanslar yönlendirilir, yani arka planda size ne yapmanız gerektiğini söyleyen bir ses duyacaksınız. Herhangi bir anlatım içermeyen yönlendirmesiz oturumları tercih ederseniz, üç dakikadan bir saate kadar çalışan bir Zamanlayıcı seçeneği vardır. Bir Zamanlayıcı seansı sırasında, tam bir sessizlik içinde veya yağmur, rüzgar çanları veya dalgalar gibi arka plan gürültüsü ile meditasyon yapmayı seçebilirsiniz.

Medito ayrıca, belirli amaçlar için bir meditasyon seansları koleksiyonu olan “meditasyon paketleri” de içerir. Minnettarlığı uygulamanıza yardımcı olmak için on dakikalık beş seansla birlikte gelen bir Şükran paketi var. Ayrıca nefes egzersizi yapmak için bir Nefes Egzersizleri paketi de var. Rehberli seansların dışında, sakinleştirici meditatif müzik veya doğa sesleri içeren rehbersiz meditasyon paketleri bulabilirsiniz.

Medito’nun en iyi yanı, geliştiricilerin meditasyonu herkes için erişilebilir kılmaya inanmasıdır, bu nedenle uygulama, ekranı dolduran reklamlar olmadan ve kaydolma gerektirmeden tamamen ücretsizdir. Hareket halindeyken meditasyon yapabilmek için belirli seansları indirme seçeneğiniz de vardır.

Teknory