Meg 2 Sürpriz Gişede Oppenheimer’dan Bir Isırık Alır Üzgün

Özet Meg 2: The Trench, olumsuz eleştirilere ve kısa süren bir basın turuna rağmen hafta sonu gişede Oppenheimer’ı geride bırakarak şaşırtıyor. Devam filminin başarısı, yurt içi brüt 30 milyon $ ve dünya çapında 142 milyon $’lık çetele ile uluslararası izleyicisinde yatıyor. Jason Statham ile birlikte Wu Jing gibi uluslararası yıldızların çekiciliği, filmin denizaşırı ülkelerdeki popülaritesine […]

Meg 2 Sürpriz Gişede Oppenheimer’dan Bir Isırık Alır Üzgün

Özet

  • Meg 2: The Trench, olumsuz eleştirilere ve kısa süren bir basın turuna rağmen hafta sonu gişede Oppenheimer’ı geride bırakarak şaşırtıyor.
  • Devam filminin başarısı, yurt içi brüt 30 milyon $ ve dünya çapında 142 milyon $’lık çetele ile uluslararası izleyicisinde yatıyor.
  • Jason Statham ile birlikte Wu Jing gibi uluslararası yıldızların çekiciliği, filmin denizaşırı ülkelerdeki popülaritesine katkıda bulunuyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Meg 2: Hendek aşmayı başarıyor oppenheimer gişede bu hafta sonu şaşırtıcı bir şekilde üzüldü. Karışık incelemelere rağmen, 2018’ler Tema dünya çapında 530,2 milyon doları aşan hasılatla ticari bir başarıydı. “Barbenheimer” gişe savaşı hala güçlü bir şekilde devam ederken, varsayım şuydu: Meg 2: Hendek özellikle bu taksit, sinemalarda gösterime girmeden bir gün önce ezici bir çoğunlukla olumsuz eleştiriler aldığı için, ilk film kadar güçlü açılmayacaktı.

Şimdi, Warner Bros. resmi gişe rakamlarını açıkladı. Meg 2: Hendekçalmayı başaran oppenheimer yayınlandığından beri ilk kez ikinci sırada yer aldı. Devam filmi yurt içinde 30 milyon dolar hasılat elde ederken, oppenheimer 28,7 milyon dolar aldı ve üçüncü oldu. için dünya çapında çetele Meg 2: Hendek daha da etkileyici, 142 milyon dolar kazanıyor.


Meg 2: The Trench’in Gişesi Açıklandı

film, selefinin 45.4 milyon dolarlık yurt içi açılışının altında açılırken, Meg 2: Hendekgişe hasılatı uluslararası seyircisinde yatıyor. Olumsuz eleştirilere ve SAG-AFTRA grevi nedeniyle kısa kesilen bir basın turuna rağmen, uluslararası hasılatı ilk filmin ilk 101,5 milyon dolarının üzerinde açıldı. Uluslararası izleyiciler, devam filmine Kuzey Amerika’dakinden daha açıktı ve nedenlerinden biri de bu. Meg 2: Hendek çok kalabalık bir tiyatro manzarasının ortasında bir başarı sayılabilir.

başlıca nedenlerinden biri, Meg Filmlerin uluslararası alanda o kadar popüler olması, yabancı ülkelerde sürekli olarak güvenilir olan tanınabilir uluslararası yıldızlarla geçme yetenekleridir. 2018 filminde Li Bingbing ve Winston Chao, Statham’dan Jonas Taylor’ın karşısında rol alırken Wu Jing, Meg 2: Hendek bu zaman. Wu, Çin’deki en karlı yıldızlardan biridir ve birçok filmi, Kurt Savaşçısı 2 Ve Gezici Dünyamenşe ülkesinde ve dünya çapında büyük hit oldu.

İlgili: Meg 2, Li Bingbing’in Yokluğunu ve Suyin’e Olanları Nasıl Açıklıyor?

Statham, Kuzey Amerika’da tanınan bir yıldızdır, ancak onun, Hollywood’a çıkışını 2009’da yapan Wu ile takım halinde olduğunu görmenin cazibesi. Meg 2: Hendekfilmin kendi pazarından çok yurt dışında başarılı olmasının en büyük nedenlerinden biri olabilir. Ancak, Kuzey Amerika’da bile, oppenheimer eleştirmenlerden ve izleyicilerden pek de iyi olmayan ağızdan ağza sözlere rağmen devam filminin çekiciliğini yenemedi. Nasıl olduğunu zaman gösterecek Meg 2: Hendek ikinci hafta sonu ve sonrasında sahne alacak.

Kaynak: Warner Bros.

Teknory