Memphis – Florida Atlantic: March Madness’i canlı yayınlama

Bir yayın hayranıysanız, sekizinci sırada yer alan Memphis ile dokuzuncu sırada yer alan Florida Atlantic arasındaki bugünkü savaşı saat 21:20’de izlemek, NCAA ve CBS’den uygulama ve hizmetleri kullanmak anlamına gelir. İşte nasıl. AYRICA BAKINIZ: March Madness’i ücretsiz olarak canlı yayınlama Memphis Tigers vs. FAU Owls nasıl izlenir? Zaman: 21:20 GMT Konum: Nationwide Arena, Columbus Hızlı […]

Memphis – Florida Atlantic: March Madness’i canlı yayınlama

Bir yayın hayranıysanız, sekizinci sırada yer alan Memphis ile dokuzuncu sırada yer alan Florida Atlantic arasındaki bugünkü savaşı saat 21:20’de izlemek, NCAA ve CBS’den uygulama ve hizmetleri kullanmak anlamına gelir. İşte nasıl.

AYRICA BAKINIZ:

March Madness’i ücretsiz olarak canlı yayınlama

Memphis Tigers vs. FAU Owls nasıl izlenir?

Zaman: 21:20 GMT

Konum: Nationwide Arena, Columbus

Hızlı vuruş: Tigers (26-8), finalde üst sıralarda yer alan Houston’ı 75-65 yenerek Amerikan Atletizm Konferansı turnuvasının sürpriz galibi oldu. O maçta, yüksek skorlu guard Kendrick Davis 31 sayı kaydetti. Baykuşlar (31-3), güçlü bir savunma ve hücumda Johnell Davis ve Alijah Martin ile ABD Konferansı’nın normal sezon ve turnuva galibi oldu.

Hangi kanal: TNT

Nereden yayın yapılır: CBS Sporları (çevrimiçi), Paramount+,(Yeni bir sekmede açılır) NCAA Mart Çılgınlığı uygulaması, TV askısı(Yeni bir sekmede açılır), YouTubeTV(Yeni bir sekmede açılır)

Nereden dinlenir: SiriusXM (Yeni bir sekmede açılır)(Kanal 201); Alexa’da Westwood One becerisi(Yeni bir sekmede açılır); WestwoodOne.com(Yeni bir sekmede açılır)

Sling’de ilk ayın yarısı indirim var

TV askısı(Yeni bir sekmede açılır) şu anda Mart Çılgınlığı başladığında ilk ayın yarısı için bir anlaşma sunuyor. Kullanıcılar hizmeti ilk ay yarı fiyatına alabilirler. Örneğin, TNT, TBS ve TruTV dahil turnuva kanallarının çoğu Sling’in Orange seviyesindedir. Normalde bu katman ayda 40 ABD dolarıdır, ancak Mart ayında yeni müşteriler için 20 ABD doları olacaktır.

Antensiz CBS almak için ayrıca kaydolabilirsiniz. Paramount+(Yeni bir sekmede açılır)şu anda yedi günlük ücretsiz deneme sunuyor.

Teknory