Mia Goth’un ‘Blade’ Oyuncu Seçimi MCU Hayranları Bir ‘Renfield’ Crossover’ın Geldiğini Ümit Ediyor

Evrensel aracılığıyla MCU’nun korku oyununa başlaması için zaten heyecanlı olan korku eğilimli hayranları memnun eden haberler Bıçak ağzı, Mia Goth, ünlü vampir avcısının sinematik maceralarının yakında çıkacak olan Marvel Studios uyarlamasının kadrosuna katıldı. Henüz Goth’un rolü hakkında herhangi bir karakter detayı açıklanmadı, ancak Mahershala Ali filminde modern zamanların en popüler çığlık kraliçelerinden birinin varlığı bile […]

Mia Goth’un ‘Blade’ Oyuncu Seçimi MCU Hayranları Bir ‘Renfield’ Crossover’ın Geldiğini Ümit Ediyor

Evrensel aracılığıyla

MCU’nun korku oyununa başlaması için zaten heyecanlı olan korku eğilimli hayranları memnun eden haberler Bıçak ağzı, Mia Goth, ünlü vampir avcısının sinematik maceralarının yakında çıkacak olan Marvel Studios uyarlamasının kadrosuna katıldı. Henüz Goth’un rolü hakkında herhangi bir karakter detayı açıklanmadı, ancak Mahershala Ali filminde modern zamanların en popüler çığlık kraliçelerinden birinin varlığı bile insanların kan pompalamasına neden oluyor.

Kim olduğunu tahmin etmeye çalışırken X Ve inci aktris oynuyor olabilir, Marvel evreninin doğaüstü yönünden çeşitli olası seçenekler var. Goth’un gizemli karakteri için yaygın bir öneri, Drakula’nın kızı olan Lilith’tir. Vampirlerin babasının uzun süredir ana kötü adam olduğundan şüpheleniliyordu. Bıçak ağzı yeniden başlatın, bu yüzden potansiyel olarak Lilith oynayan Goth, Marvel Studios alt dizini kullanıcıları ekrandaki ölümsüz patlamalarını kimin canlandırabileceğini merak ediyorum.

Pekala, yeni bir büyük ekran Dracula’nın bu hafta sonu tam anlamıyla sinemalarda olduğunu düşünürsek, doğal olarak akla bir isim geliyor: Universal’in yıldızı Nicolas Cage’in kendisi. Renfield.

Ali – hatta Wesley Snipes – görünmüyorsa Renfield MCU tarzı bir kredi sonrası sahne için, büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağız.

Nick Fury olarak Samuel L. Jackson’ın uğraması da kabul edilebilir bir alternatif olacaktır.

Hey, çoklu evren bağlantıları çoktan kuruldu.

Bıçak: ÜçlüAncak kendi Dracula’sı Dominic Purcell, muhtemelen bir arama beklemiyor olmalı.

Cage başarısız olmasına rağmen, ErkeklerAnthony Starr kötü bir ikinci olmazdı.

Zaten MCU’nun Mephisto’su olmasaydı, Sasha Baron Cohen de sağlam bir seçim olurdu. BT‘den Bill Skarsgard da bir ziyafet çekebilir.

Yann Demange’ın yönettiği gibi, Bıçak ağzı 6 Eylül 2024’te sinemalarda yokuş yukarı buz pateni yapmak için yola çıktı.

Teknory