Microsoft Surface Pro 9, tüm zamanların en düşük seviyesinin 7 $ ‘a düşüyor

Bu özel teklif, cihazın Intel 12. Nesil i5 yapılandırmasındadır ve fiyatı tüm zamanların en düşük seviyesinden yalnızca 7 ABD dolarına indirir – bu, ayın yalnızca bir veya iki gün öncesinde mevcut olan bir fiyat. Klavyeyi dizüstü bilgisayar olarak kullanmak için ayrıca satın almanız gerekir, ancak yine de çok iyi bir anlaşma. Microsoft Surface Pro 9 […]

Microsoft Surface Pro 9, tüm zamanların en düşük seviyesinin 7 $ ‘a düşüyor

Bu özel teklif, cihazın Intel 12. Nesil i5 yapılandırmasındadır ve fiyatı tüm zamanların en düşük seviyesinden yalnızca 7 ABD dolarına indirir – bu, ayın yalnızca bir veya iki gün öncesinde mevcut olan bir fiyat. Klavyeyi dizüstü bilgisayar olarak kullanmak için ayrıca satın almanız gerekir, ancak yine de çok iyi bir anlaşma.

Microsoft Surface Pro 9 (12. Nesil i5, 8 GB, 256 GB)Microsoft Surface Pro 9 (12. Nesil i5, 8 GB, 256 GB)

Microsoft Surface Pro 9 (12. Nesil i5, 8 GB, 256 GB)

Kapsamlı aksesuarlara sahip güçlü Windows tablet

Microsoft Surface Pro 9 (2022), ayrılabilir klavyesi, işlevsel kalemi ve çok çeşitli aksesuarları olan güçlü bir Windows tablettir.

Surface Pro 9, bir tabletin taşınabilirliği ile bir dizüstü bilgisayarın performansını birleştirir. Etkileyici 13 inç PixelSense dokunmatik ekran, 2880 x 1920 çözünürlüğe ve 120 Hz’e kadar yenileme hızına sahiptir, bu da onu hem iş hem de oyun için mükemmel kılar. 12. Nesil işlemcinin yanı sıra, model 8 GB RAM ve 256 GB SSD depolama sunuyor ve ayrıca 15,5 saate kadar pil ömrü ile güne hazırsınız.

Amazon indirimleri anında gelir ve gider, bu nedenle ilgileniyorsanız bu Surface Pro 9 fırsatında uyumayın. Yukarıdaki widget sizi ona götürür.

Microsoft Surface Pro 9, tüm zamanların en düşük seviyesinin 7 $ ‘a düşüyor

Teknory