Mint size telefon fiyatından daha düşük bir fiyata Pixel 8 ve 12 aylık bir plan sunuyor

Rita El Khoury / Android Otoritesi Mint Mobile internetteki en iyi Google Pixel 8 fırsatlarına sahip olabilir. Yeni Android telefonlardaki tekliflerin çoğu, fiyatın tamamını ödediğinizde size ücretsiz bir hediye verir veya uzun ve pahalı bir operatör sözleşmesi yapmanızı gerektirir. Mint, Pixel 8 veya Pixel 8 Pro’nun perakende fiyatından daha düşük bir fiyata size telefon, veri […]

Mint size telefon fiyatından daha düşük bir fiyata Pixel 8 ve 12 aylık bir plan sunuyor

Rita El Khoury / Android Otoritesi

Mint Mobile internetteki en iyi Google Pixel 8 fırsatlarına sahip olabilir. Yeni Android telefonlardaki tekliflerin çoğu, fiyatın tamamını ödediğinizde size ücretsiz bir hediye verir veya uzun ve pahalı bir operatör sözleşmesi yapmanızı gerektirir. Mint, Pixel 8 veya Pixel 8 Pro’nun perakende fiyatından daha düşük bir fiyata size telefon, veri planı ve ücretsiz bir cihaz sunarak ikisi arasındaki en iyi noktayı yakaladı.

Pixel 8 Paketi anlaşması, telefonu size zaten 120 $ indirim olan 579 $ karşılığında vererek başlıyor. Daha sonra bunu Mint’in düşük maliyetli veri planlarından biriyle eşleştirirsiniz. Altı aylık fiyatına 12 aylık sigorta kapsamına sahip olduğunuz için bunlar paketin bir parçası olarak daha da uygun fiyatlıdır. Daha sonra ayrıca 199 $ değerinde ücretsiz bir çift Pixel Buds Pro alırsınız.

5GB veri planını seçerseniz 180$ değerindeki 12 aylık abonelik 90$’a düşer. Telefonun, planın ve Pixel Buds Pro’nun toplam maliyeti, kilidi açılmış telefonu raftan satın almanıza kıyasla yalnızca 669 $ – 30 $ daha az oluyor. Yaptığınız tasarrufun toplam değeri 409$’dır.

Mint Pixel 8 Pro paket anlaşması da benzer şekilde etkileyici. Cihazda 170$ indirim, aynı plan tasarrufu ve ücretsiz bir hediye ile başlıyor. Bunlardan sonuncusu, daha büyük Pixel ahizeyi seçtiğinizde ücretsiz bir Pixel Watch 2’dir; böylece piyasadaki en yeni giyilebilir cihazı (349,99 $ değerinde) bedavaya alırsınız.

Paketi tekrar 12 aylık 5GB planıyla birleştirdiğimizde bu sefer ödeyeceğiniz toplam tutar 919$ oluyor. Bu, yalnızca muhteşem akıllı telefonun perakende satış fiyatından 80 dolar daha düşük ve toplamda 609 dolar tasarruf anlamına geliyor.

Her iki durumda da, yalnızca 90$ daha fazla ücret karşılığında planı sınırsız veriye yükseltebilirsiniz. Bunlar kitabımızdaki oldukça harika teklifler.

Mint size telefon fiyatından daha düşük bir fiyata Pixel 8 ve 12 aylık bir plan sunuyor

Teknory