Miras, Menşe Hikayeleri Yapmıyor, Açıkçası Zack Snyder

Nötron yıldızları, bilinen evrendeki en yoğun nesnelerdir; zack snyder ve onların benzeri görülmemiş toplu illüzyonları. Snyder’ın işinin çok eğlenceli olabileceğini ilk söyleyen ben olacağım; fikirler, hırs ve yön söz konusu olduğunda, Adalet Ligi dümenci, yazımı ve genel uygulaması işini onarılamaz bir şekilde baltalasa bile, kelimenin her anlamıyla birinci sınıftır. Ancak, DC’nin sinematik çabalarının şu anda […]

Miras, Menşe Hikayeleri Yapmıyor, Açıkçası Zack Snyder

Nötron yıldızları, bilinen evrendeki en yoğun nesnelerdir; zack snyder ve onların benzeri görülmemiş toplu illüzyonları.

Snyder’ın işinin çok eğlenceli olabileceğini ilk söyleyen ben olacağım; fikirler, hırs ve yön söz konusu olduğunda, Adalet Ligi dümenci, yazımı ve genel uygulaması işini onarılamaz bir şekilde baltalasa bile, kelimenin her anlamıyla birinci sınıftır.

Ancak, DC’nin sinematik çabalarının şu anda harika ellerde olduğunu da ilk söyleyen ben olacağım; yeni DC Universe’e öncülük eden James Gunn ile ünlü bir Elseworlds gemisini yöneten Matt Reeves arasında yarasa Adam franchise, bu efsanevi süper kahraman mitosu her zamankinden daha yükseğe uçmaya hazır görünüyor. Yine de, dünyadaki tüm mevcut nitelikler, Snyder kültünün derinliklerinden mantıklı bir düşünce doğuramadı.

Gerçekten de, Batman ve Süpermen’in köken hikayelerinin hayatlarının milimetreleri içinde yenildiği gerçeğini düşünmek yerine, bir Snyder adanmışı doğrudan Gunn ve Reeves’in derebeylerinin DC sandalyesinde geçirdikleri zamandan çok korktukları ve kökeni denemeyecekleri sonucuna atladı. kendi hikayeleri.

Twitter’ın yanıtı, beyhude olsa da, tabiri caizse omuzlarında biraz daha dik bir kafayla övünüyordu.

Bu noktada, Snyder tarikatının kasıtlı olarak kışkırtıcı bir pratik şaka olduğuna ikna oldum ve geri kalanımız kesinlikle işin içinde değil; zevk aldım Ordu bir dereceye kadar filmler ve dört gözle bekliyorum Asi Ay.

Bununla birlikte, birinin işini sevmekle, onu sadece rakiplerine karşı güçlü bir nefret geliştirecek kadar yüksek bir kaideye koymakla kalmayıp, aynı zamanda halka zarar verecek kadar gerçeklikten o kadar net bir şekilde kopuk bir şekilde konuşmaya başlamak arasında oldukça ince bir çizgi vardır. mesihinizin imajı, ona yardım etmekten çok daha fazla.

Teknory