Mogwai’nin Sırları Fragmanı İnkar Edilemez Sevimliliğiyle Bizi Korkuttu

HBO Max ile görüntü Yaklaşık 30 yıl sonra, yeni bir kargaşa ve canavar hikayesi nihayet HBO Max’e geliyor. Doğru, Gremlinler geri döndü ve bu sefer animasyonlu bir macera. Bugün erken saatlerde yayınlanan yeni bir fragmanda, hayranlara ilk bakışları verildi. Gremlinler: Mogwai’nin Sırlarıve bir şey çok açık – en başa geri götürülüyoruz. Mogwai olarak bilinen mistik […]

Mogwai’nin Sırları Fragmanı İnkar Edilemez Sevimliliğiyle Bizi Korkuttu

HBO Max ile görüntü

Yaklaşık 30 yıl sonra, yeni bir kargaşa ve canavar hikayesi nihayet HBO Max’e geliyor. Doğru, Gremlinler geri döndü ve bu sefer animasyonlu bir macera. Bugün erken saatlerde yayınlanan yeni bir fragmanda, hayranlara ilk bakışları verildi. Gremlinler: Mogwai’nin Sırlarıve bir şey çok açık – en başa geri götürülüyoruz.

Mogwai olarak bilinen mistik yaratıkların ve daha spesifik olarak herkesin en sevdiği küçük kahraman Gizmo’nun kökenini detaylandıran bu dizi kesinlikle uzun zaman önce geldi. Açıkçası, ilk etapta bunun olmasına sevindik.

1990’ların gişe bombasının serbest bırakılmasının ardından, Gremlinler 2: Yeni Parti, Hollywood kreatifleri, bir zamanlar popüler olan bu fikri mülkiyetten çekiniyor gibi görünüyor. Şimdi, dahiyane bir önerme ve inanılmaz bir seslendirme yeteneği ile – işler nihayet hayata geçebilir.

Hikayenin konusu, Sam Wing ve Gizmo adlı genç bir Mogwai etrafında toplanıyor. Elle adlı bir sokak hırsızıyla bir araya gelen yolculuk, Gizmo’nun ailesini arama macerasıyla son bulur. Şeytani gremlinlerle, gizemli canavarlarla ve açıklanamayan olaylarla savaşmak — Gremlinler: Mogwai’nin Sırları Çin folkloruna batmış bir masal gibi görünüyor.

Önermenin akıllara durgunluk verdiğini düşünüyorsanız, bu ses kadrosuna bir göz atın; James Hong, BD Wong, Ming-Na Wen, Sandra Oh, Gabrielle Nevaeh, Bowen Yang, Randall Park, George Takei ve Matthew Rhys (birkaç isim).

Bu yeni giriş kadar inanılmaz bir oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve estetiği ile Gremlinler franchise – 23 Mayıs yeterince erken gelemez. Garip olmaya hazır olun.

Teknory