Mortal Kombat 2 Set Fotoğrafı, Büyük Video Oyununun Kötü Adamına İlk Bakışı Tanıtıyor

Mortal Kombat 2’nin yeni set fotoğrafı, şu anda yapım aşamasında olan devam oyununa katılacak büyük bir video oyunu kötü adamına ilk bakışı gösteriyor. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Cezbedici bir Mortal Kombat 2 set fotoğrafı, kötü şöhretli video oyunu kötü […]

Mortal Kombat 2 Set Fotoğrafı, Büyük Video Oyununun Kötü Adamına İlk Bakışı Tanıtıyor

Mortal Kombat 2’nin yeni set fotoğrafı, şu anda yapım aşamasında olan devam oyununa katılacak büyük bir video oyunu kötü adamına ilk bakışı gösteriyor.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Cezbedici bir Mortal Kombat 2 set fotoğrafı, kötü şöhretli video oyunu kötü adamı Quan Chi’nin de dahil olabileceğine dair ipuçları veriyor.
  • Yapımcı Todd Garner, Twitter/X’te Quan Chi’nin merakla beklenen Mortal Kombat devam filminde yer alacağını öne süren ilgi çekici bir fotoğraf paylaşıyor.
  • Yaklaşan Mortal Kombat 2 ile ilgili daha fazla güncelleme için bizi takip etmeye devam edin, çünkü Quan Chi’nin dahil edilmesi heyecan verici seriye heyecan verici bir dokunuş katabilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yeni bir Ölümcül Kombat 2 Set fotoğrafı, şu anda yapım aşamasında olan devam oyununa katılacak büyük bir video oyunu kötü adamına ilk bakışı gösteriyor.

Yapımcı tarafından paylaşıldı Todd Garner Twitter/X’te bir Ölümcül Kombat 2 set fotoğrafı Quan Chi’yi kızdırıyor gibi görünüyor:

Gelmek için daha fazla…

Kaynak: Todd Garner/Twitter/X

Teknory