Moto G 5G (2023) sızıntıyı her yönden ortaya çıkarıyor

TL;DR Moto G 5G’nin (2023) ilk görselleri sızdırıldı. Görüntüler, iki arka kamerayı ve bir selfie kamerasını ortaya koyuyor. Görünüşe göre telefon siyah ve gümüş renk gruplarına sahip olacak. Moto G 5G’nin (2022) lansmanından bu yana neredeyse bir yıl geçti. Bu, yakında telefonun halefi hakkında daha fazla bilgi edinmeye başlayacağımız anlamına geliyor. Tam olarak ne kadar […]

Moto G 5G (2023) sızıntıyı her yönden ortaya çıkarıyor

TL;DR

  • Moto G 5G’nin (2023) ilk görselleri sızdırıldı.
  • Görüntüler, iki arka kamerayı ve bir selfie kamerasını ortaya koyuyor.
  • Görünüşe göre telefon siyah ve gümüş renk gruplarına sahip olacak.

Moto G 5G’nin (2022) lansmanından bu yana neredeyse bir yıl geçti. Bu, yakında telefonun halefi hakkında daha fazla bilgi edinmeye başlayacağımız anlamına geliyor. Tam olarak ne kadar yakında? Görünüşe göre bugün ilk ayrıntılarımızı sızan bazı görseller sayesinde aldık.

Nezaket SnoopyTech Oldukça güvenilir bir sızıntı kaynağı olan Twitter’da, yaklaşmakta olan Moto G 5G’nin (2023) bazı yeni görüntülerini aldık. Daha fazla uzatmadan, işte görüntülerin ahize hakkında ortaya koyduğu şey.

Muhtemelen fark edeceğiniz ilk şey iki renktir. Aralarından seçim yapabileceğiniz siyah ve gümüş seçenekleri olacak gibi görünüyor.

Ayrıca iki arka kamera ve bir selfie kesmesi de hemen göze çarpıyor. Kamera adasını yakınlaştırırsanız, 48MP ve Dört Piksel teknolojisi yazdığını göreceksiniz. 48MP, geçen yıla göre bir düşüş olacak olan birincil kamera sensörünü ifade eder. Ne yazık ki, kamerayla ilgili ayrıntılar için devam edecek tek şey bu gibi görünüyor.

Alt tarafı gösteren görselden yola çıkarak USB-C bağlantı noktası ve 3,5 mm kulaklık girişi olmasını bekleyebiliriz. Yan açılı görüntü bir güç düğmesini ve bir ses ayar düğmesini gösterirken. Motorola’nın Moto G 5G’de (2022) yaptığı gibi buraya da yana monte edilmiş bir parmak izi sensörü yerleştirmesi mümkün.

Bu görüntüler bize Moto G 5G’den (2023) ne bekleyebileceğimize dair bir fikir verse de, daha fazla ayrıntı az. Bu telefon için özelliklerin, fiyatın veya çıkış tarihinin ne olacağı şu anda bilinmiyor.

Selefi bir şey ise, bu telefonun 5.000 mAh pil, 256 GB’a kadar genişletilebilir depolama alması ve rekabetçi bir fiyata sahip olması mümkündür. Telefonun ABD’de piyasaya sürülmesi de bekleniyor.


Moto G 5G (2023) sızıntıyı her yönden ortaya çıkarıyor

Teknory