Motorola Razr 2023 canlı görüntü sızıntısı bize OG Razr V3 titreşimleri veriyor

TL;DR Motorola Razr 2023’ün canlı bir görüntüde ortaya çıktığı iddia edildi. Resimde, aynı renkle vurgulanmış düğmeleri olan pembe/macenta bir cihaz gösterilmektedir. Motorola Razr 2023, yüzünü zaten bir kez sızdırılmış render şeklinde göstermişti. Şimdi, ihbarcı Sudhanshu Ambhor telefonun canlı bir görüntüsünü sağlamayı başardı (aracılığıyla 91 cep) — gerçek cihazı gösterdiğini iddia eden. Sızıntıda resmedildiği iddia edilen […]

Motorola Razr 2023 canlı görüntü sızıntısı bize OG Razr V3 titreşimleri veriyor

TL;DR

  • Motorola Razr 2023’ün canlı bir görüntüde ortaya çıktığı iddia edildi.
  • Resimde, aynı renkle vurgulanmış düğmeleri olan pembe/macenta bir cihaz gösterilmektedir.

Motorola Razr 2023, yüzünü zaten bir kez sızdırılmış render şeklinde göstermişti. Şimdi, ihbarcı Sudhanshu Ambhor telefonun canlı bir görüntüsünü sağlamayı başardı (aracılığıyla 91 cep) — gerçek cihazı gösterdiğini iddia eden.

Sızıntıda resmedildiği iddia edilen Razr 2023, pembe renkte. Bazıları buna somon veya macenta diyebilir. 2005’te telefonlarla ilgilendiyseniz, orijinal Razr V3 Magenta’yı hatırlayabilirsiniz. Sızan bu Razr 2023 fotoğrafındaki renk, o zamanlar gördüğümüz renkle çok yakın.

Pembe renk grubu, Motorola’nın mevcut Razr serisinde aradığı olağan siyahtan da bir sapma olacaktır. Kapak ekranı kullanılmadığında telefona çift tonlu bir görünüm verir.

Pembe, telefonun arka tarafında bir kapak da olabilirken, telefonun yan tarafındaki butonların da aynı renk olması, bunun sadece bir kılıf değil, aslında bir renk grubu olduğunu düşündürüyor. Motorola’nın telefon için daha fazla renk seçeneğine sahip olup olmayacağı henüz belli değil. Büyük olasılıkla olacak.

Yeni Razr’ın bu sefer geniş bir kapak ekranı alması bekleniyor. Daha önce sızan bilgiler, neredeyse tüm dış paneli kaplayabileceğini ve bu süreçte iki ana kamerayı içine çekebileceğini gösteriyor.

Motorola Razr 2023’ün 1 Haziran 2023’te piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bundan önce telefon hakkında daha fazla bilgi göreceğimizden eminiz.


Motorola Razr 2023 canlı görüntü sızıntısı bize OG Razr V3 titreşimleri veriyor

Teknory