Multiverse Saga’nın Şimdiye Kadar Çektiği En Sinir bozucu Numara, Yenilmezlerin Var Olmadığına Bizi İkna Etmeye Çalışıyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü Marvel ve özellikle, Çoklu Evren Efsanesi son zamanlarda sıcak sularda. Süper kahraman yorgunluğu şikayetleri ve Beşinci Aşamanın başlangıcı olan başarısızlık arasında, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania, hayranların MCU’nun gittiği yönden memnun olmadığını söylemek güvenli. Daha da kötüsü, yine de, bu yeni çağda çok önemli bir şey eksik gibi görünüyor: Yenilmezler. […]

Multiverse Saga’nın Şimdiye Kadar Çektiği En Sinir bozucu Numara, Yenilmezlerin Var Olmadığına Bizi İkna Etmeye Çalışıyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Marvel ve özellikle, Çoklu Evren Efsanesi son zamanlarda sıcak sularda. Süper kahraman yorgunluğu şikayetleri ve Beşinci Aşamanın başlangıcı olan başarısızlık arasında, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania, hayranların MCU’nun gittiği yönden memnun olmadığını söylemek güvenli. Daha da kötüsü, yine de, bu yeni çağda çok önemli bir şey eksik gibi görünüyor: Yenilmezler.

Evet, Avengers’ın eski ekibi olaylardan dolayı büyük kayıplar verdi. Yenilmezler: Oyunsonu, ancak bu süper kahraman grubunu içeren filmler, MCU’yu yeni zirvelere yükselten ve onu bugün olduğu mega franchise haline getiren şeydir. Ancak şimdi izleyiciler, uygun bir Avengers ekip kurma filmini 2025’e kadar erteleyerek Multiverse Saga’nın tüm bunları halının altına süpürmeye çalıştığını düşünüyor. Yenilmezler: Kang Hanedanı yol boyunca değişikliklere uğramaz.

Reddit’te hayranlar, MCU Genç Yenilmezler ekibini bir araya getirmek için tatlı zamanını alırken, Yenilmezler filmleri arasında altı yıl olacağından duydukları hayal kırıklığını dile getiriyor.

Adil olmak gerekirse, franchise’ın yeni nesil süper kahramanları tanıtması ve meşaleyi tamamen geçmeden önce öncekilerin onlara rehberlik etmesi mantıklı, ancak çoğu insan altı yılın çok uzun bir bekleme olduğunu savunuyor. Bu arada adım atmak için uygun, tam bir ekibe ihtiyaç duymadan çoklu evrenin bu kadar uzun süre gidebileceğine inanmak bizim için gerçekçi mi? İnsanlar bunu almaya meyilli değil.

Ek olarak, hepimizin beklediği ekibi görmek için gerçekten sürekli olarak bahisleri artırmaya ihtiyacımız var mı? Evren büyüklüğündeki tehditler arasında daha küçük ölçekli Avengers filmlerine sahip olmak, oluşumun bir parçasıydı. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Ve oyunsonu buna değer, ama Marvel bunun farkında değil gibi görünüyor. Bunun yerine, bize yalnızca yan görevler vermek için geri çekilmeyi seçiyor. Bizi yanlış anlamayın, yan görevler harika olabilir ve çalışan bir franchise yaratmanın önemli bir parçasıdır, ancak ne pahasına olursa olsun değil.

MCU olduğu gibi devam ederse, Kang Hanedanı bir sonraki büyük kötüyü durdurmaktan başka gerçek bir bağlantısı olmayan karakterlerin bir karışımıyla beceriksiz hale gelebilir.

Marvel, hayranlar Genç İntikamcılar’ı istiyor, onları şimdi istiyorlar ve bu doğru geliyor. Öyleyse neden bekle Kang Hanedanı teslim etmek?

Yazar hakkında

Rafael Coimbra

Rafael Coimbra

Rafaela, We Got This Covered için serbest yazar. 2022’den beri profesyonel olarak yazıyor ve anime, TV şovları ve İnternet kültürüyle ilgili her şey hakkındaki bilgilerini paylaşmayı seviyor. Çalışmadığı zamanlarda, Rafaela’yı elinizde bir fantezi kitabıyla veya başka bir eğlence biçimi tüketirken kolayca bulabilirsiniz – bilirsiniz, aklınıza bir şey gelmesin diye.

Teknory