NatureID bitki tanımlama uygulaması: ömür boyu plan için yalnızca 14,99 ABD doları ödeyin

TL;DR: 19 Haziran’dan itibaren NatureID Plant Identification’a ömür boyu abonelik kazanın(yeni bir sekmede açılır) sadece 14,99$ — %66 gibi büyük bir indirim. Bahçecilik zordur ve bitkilerinizi ne zaman sulayacağınızdan çok daha fazla dikkate alınması gereken şeyler vardır. Yeşil baş parmağınız olmayabilir, ancak yine de bir AI bahçe uygulamasından bitkilerinizi sağlıklı tutmak için biraz yardım alabilirsiniz. […]

NatureID bitki tanımlama uygulaması: ömür boyu plan için yalnızca 14,99 ABD doları ödeyin

TL;DR: 19 Haziran’dan itibaren NatureID Plant Identification’a ömür boyu abonelik kazanın(yeni bir sekmede açılır) sadece 14,99$ — %66 gibi büyük bir indirim.


Bahçecilik zordur ve bitkilerinizi ne zaman sulayacağınızdan çok daha fazla dikkate alınması gereken şeyler vardır. Yeşil baş parmağınız olmayabilir, ancak yine de bir AI bahçe uygulamasından bitkilerinizi sağlıklı tutmak için biraz yardım alabilirsiniz.

NatureID, iç ve dış mekan bitkilerini tanımlayabilen, teşhis edebilen ve size rehberlik edebilen yapay zeka destekli bir uygulamadır.(yeni bir sekmede açılır). Tüm iç ve dış mekan bitkileriniz için sulama hatırlatıcıları, güneş ışığı önerileri ve daha fazlasını istiyorsanız, 14,99 $’a (kayıt 59 $) NatureID Bitki Tanımlama Ömür Boyu Premium Plan alın. İnternetteki en iyi fiyat bu, ancak bu anlaşma yalnızca 25 Haziran’a kadar geçerli olacak.

Telefonunuzda özenle seçilmiş bahçıvanlık yardımı alın

Yardım almadan, domateslerin sallanan sepetlerde her zaman iyi sonuç vermediğini ve genellikle bir destek için kafes(yeni bir sekmede açılır).

NatureID’nin 14.000’den fazla bitkiden oluşan bir veri tabanı vardır ve tek ihtiyacı olan, hangisine baktığınızı belirlemenize yardımcı olacak bir fotoğraftır. Bu, satın almadan önce mağazada tam olarak hangi bitkilerin sergilendiğini anlayabileceğiniz veya yerel bitki örtüsünü tanımlayabileceğiniz anlamına gelir. Evde bitkilerinizden bunaldıysanız, bitki sulama hatırlatıcıları almak için bilgilerini uygulamaya girmeniz yeterlidir.(yeni bir sekmede açılır) ve diğer bakım içgörüleri.

Bitkiler hastalanır. Olur, ancak NatureID yardımcı olabilir. Bitkiniz hasta veya üzgün görünüyorsa, sorunun kökenine inmek için bitki doktorunu açın ve bir fotoğraf çekin. NatureID, bitkinin hastalığının nereden kaynaklandığını bulmanıza ve bir eylem planına karar vermenize yardımcı olabilir.

Ayrıca bitkiler ve bahçecilik hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bitki ansiklopedisini okuyabilirsiniz. Hatta NatureID size her gün bahçıvanlık makaleleri gönderecek ve her zaman dünyanın dört bir yanından bahçelerin videolarına göz atabilirsiniz.

Bu AI uygulamasıyla bir bahçıvan olarak büyüyün

Bahçenizi yönetmek için yardıma mı ihtiyacınız var?

NatureID Bitki Tanımlama uygulamasına Ömür Boyu Premium Abonelik alın(yeni bir sekmede açılır) 14,99 $ (kayıt 59 $). İndirim 25 Haziran 23:59 PT’de sona eriyor. Kupon kodu gerekmez.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory