NBA 2023 canlı yayını: NBA playoff maçlarını ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

Bir VPN ile diğer konumlarda içerik akışı gerçekleştirin. Bu fırsatları satın alın: NBA sezonu dramatik bir zirveye ulaşıyor ve hiçbir şeyi kaçırmanızı istemeyiz. Playofflara ve finallere doğru ilerlerken tüm aksiyona ayak uydurmanın pek çok yolu var, ancak çoğu akış platformlarına abone olmanızı gerektiriyor. İyi haber şu ki, bazı basit numaralardan yararlanarak paranızı elinizde tutabilirsiniz. NBA […]

NBA 2023 canlı yayını: NBA playoff maçlarını ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

Bir VPN ile diğer konumlarda içerik akışı gerçekleştirin. Bu fırsatları satın alın:
NBA sezonu dramatik bir zirveye ulaşıyor ve hiçbir şeyi kaçırmanızı istemeyiz.

Playofflara ve finallere doğru ilerlerken tüm aksiyona ayak uydurmanın pek çok yolu var, ancak çoğu akış platformlarına abone olmanızı gerektiriyor. İyi haber şu ki, bazı basit numaralardan yararlanarak paranızı elinizde tutabilirsiniz.

NBA playoff maçları ne zaman?

NBA playoffları ön eleme turnuvasıyla başlar. Bunu takiben playofflar, 1 Haziran’da NBA finalleri başlayana kadar devam edecek. İşte size kolaylık olması için program:

 • NBA Ön Eleme Turnuvası: 11-14 Nisan

 • NBA Playoffları: 15 Nisan’dan itibaren

 • NBA Konferansı Yarı Finalleri: 1-2 Mayıs

 • NBA Konferans Finalleri: 16-17 Mayıs

 • NBA Finalleri 2023 1. Maç: 1 Haziran

 • NBA Finalleri 2023 2. Maç: 4 Haziran

 • NBA Finalleri 2023 3. Maç: 7 Haziran

 • NBA Finalleri 2023 4. Maç: 9 Haziran

 • NBA Finalleri 2023 5. Maç: 12 Haziran (gerekirse)

 • NBA Finalleri 2023 6. Maç: 15 Haziran (gerekirse)

 • NBA Finalleri 2023 7. Maç: 18 Haziran (gerekirse)

Bu tarihleri ​​not edin ve ezberleyin. Bir anı bile kaçırmak istemezsin, o yüzden hatırlamak için elinden gelen her şeyi yap.

NBA’i çevrimiçi izleyebilir misin?

NBA’i çevrimiçi izlemek söz konusu olduğunda çok fazla seçeneğiniz var:

DirecTV Akışı(Yeni bir sekmede açılır) — Bu akış platformu CBS, TBS, TNT ve TruTV’yi gösterir. Eğlence Planı (TBS, TNT ve TruTV ile) ayda 74,99 ABD dolarıdır veya ayda 99,99 ABD doları karşılığında Seçim paketine (CBS dahil) yükseltebilirsiniz. Alternatif olarak, beş günlük ücretsiz deneme süresinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

fuboTV(Yeni bir sekmede açılır) — Pro paketi ayda 74,99 ABD dolarıdır, ancak en önemlisi, yedi günlük ücretsiz deneme sürümüyle başlar.

Hulu + Canlı TV(Yeni bir sekmede açılır) — Bu popüler hizmet, CBS, TBS, TNT ve TruTV’ye erişimi içerir. Hulu + Canlı TV (reklamlarla birlikte) aylık 69,99 ABD dolarıdır. Hulu + Canlı TV (reklamsız), size ayda 82,99 ABD doları geri getirecektir. Ücretsiz deneme yok.

NBA Ligi Geçişi(Yeni bir sekmede açılır) — Aylık paket 14,99 ABD dolarından veya Premium sürüm için 19,99 ABD dolarından başlar. Yalnızca bir takımı takip etmek ve aylık olarak ödeme yapmak istiyorsanız, abonelik 13,99 dolardan başlar. Yeni aboneler, ücretli bir aboneliği taahhüt etmeden önce yedi gün alır.

Paramount+(Yeni bir sekmede açılır) — Paramount+ ayda yalnızca 9,99 ABD doları tutarındadır ve yedi günlük ücretsiz deneme sunar.

Sapan(Yeni bir sekmede açılır) — Sling’s Blue aboneliği TBS, TNT ve TruTV ile birlikte gelir. Bu genellikle ayda 45 ABD dolarına mal olur, ancak sınırlı bir süre için ilk ayınızda %50 tasarruf edebilir ve bu paketi yalnızca 22,50 ABD dolarına alabilirsiniz. Sling ayrıca Orange aboneliğini ilk ay için yarı fiyatına sunuyor. Bu katman genellikle ayda 40 ABD Dolarıdır, ancak ilk ay anlaşmasıyla yalnızca 20 ABD Doları karşılığında kullanılabilir.

YouTube TV(Yeni bir sekmede açılır) — Sınırlı bir süre için bu hizmetin maliyeti ilk üç ayınız için aylık 62,99 ABD dolarıdır (promosyon döneminden sonra aylık 72,99 ABD doları) ve CBS, TBS, TNT ve truTV’ye erişimi içerir. Yeni aboneler, temel paketin 14 günlük ücretsiz deneme süresine hak kazanır.

Sizin için en iyi hizmet, birçok faktöre bağlıdır ve bu, taahhütte bulunmadan önce dikkatlice düşünmeniz gereken bir şeydir. Neyse ki, paranızla taahhütte bulunmanız gerekmeyebilir.

NBA’i ücretsiz olarak canlı yayınlayabilir misiniz?

Evet, bu yılki NBA playofflarının ve finallerinin çoğunu ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Önde gelen akış sitelerinin sunduğu ücretsiz denemelerden en iyi şekilde yararlanmanız ve zamanlamaları düşünmeniz yeterlidir. NBA League Pass, DirecTV Stream, fuboTV, Paramount+ ve YouTube TV ücretsiz denemeler sunar, böylece NBA sezonunun sonunu hiçbir ücret ödemeden yayınlayabilirsiniz.

NBA’i yurt dışından ücretsiz izleyebilir misiniz?

NBA kapsamı sunan akış sitelerinin çoğu yalnızca ABD’de mevcuttur; bu, yurt dışından bağlanan hiç kimsenin ücretsiz denemelerden en iyi şekilde yararlanamayacağı anlamına gelir. ABD dışından bağlanmaya çalışırsanız, platform tarafından hızla engellenirsiniz. Bunu aşmanın tek yolu bir VPN kullanmaktır.

Akış dostu bir VPN’e kaydolarak ve DirecTV Stream gibilerini destekleyen bir konumdaki güvenli bir sunucuya bağlanarak(Yeni bir sekmede açılır) ve fuboTV(Yeni bir sekmede açılır), bu akış platformlarını onaylanmış bir konumdan bağlandığınızı düşünmeleri için kandırabilirsiniz. İşlem aslında oldukça basittir. Sadece şu basit adımları izleyin:

 1. Akış dostu bir VPN için kaydolun

 2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve ABD’deki bir sunucuya bağlanın

 4. NBA League Pass, DirecTV Stream, fuboTV, Paramount+ veya YouTube TV’nin ücretsiz denemesi için kaydolun

 5. NBA’i dünyanın her yerinden ücretsiz izleyin

Akış için en iyi VPN’lerin çoğu ücretsiz değildir, ancak genellikle para iade garantisi sunarlar. Bu garantileri kullanarak, NBA’i herhangi bir para yatırmadan izleyebilirsiniz.

NBA akışı için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) etkileyici bağlantı hızları, güçlü şifreleme seviyeleri, tüm işletim sistemleri için uygulamaları, beş çoklu oturum açma ve yardımcı müşteri desteği nedeniyle akış için en iyi seçimdir. Ayrıca, verilerinizi koruyan sağlam bir gizlilik politikasına sahiptir.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 84,06 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu büyük ölçüde indirimli plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. NBA izlemek için kaydolabilir ve ardından para iade garantisi ile yatırımınızı geri alabilirsiniz.

Akış dostu bir VPN ile NBA’i ücretsiz olarak canlı yayınlayın.

Teknory